Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi grafikuskártya,...

Az alábbi grafikuskártya, ram, HDD és táphoz milyen processzort és alaplapot tudnátok ajánlani 40k-ig?

Figyelt kérdés

Vga- [link] (csak így találtam meg, van valami palit geaforce is, de nekem az van ami a linkelt képen látható)



Ram- 2GB ddr3


HDD- ezt is kell vennem, de ide egy sima 500GB-os toshiba megfelel nekem


Táp- EE-ATX-420W-C1-PFC


Szóval ,h a táp bírja milyen proci és alaplap kellene nekem ehhez, mert a régiek tönkre mentek.



2015. jún. 4. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg a rossz táp miatt mentek tönkre.. azt is kell venni újat..
2015. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

helyesbítek, csak az alaplap ment tönkre. A proci működik csak régi és nem található hozzá alaplap. A táp működik.

Csak nem tudom ,h a régi dolgok helyett mit vegyek.

2015. jún. 4. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:
de valami általában okozza ezt.. az a táp elég gyenge minőségű és bármikor átengedhetett egy feszültségtüskét és örülhetsz hogy csak a lapot sütötte meg.. egyébként g3420? aránylag jó proci mire kellene?
2015. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!