Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VGA hiba? Valaki tud megoldást?

Kszk2 kérdése:

VGA hiba? Valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés

Gigabyte Radeon HD6570-ről van szó

A kártya jól működött de mostanában vacakol (Teljesítménycsökkenés, néha villog a kép, magas terhelésnél kékhalált is volt)


Kipróbáltam és ha a memória órajelét csökkentem jó de ha akár 20 mhz-el emelem azonnal csíkozik.


Garancia 4 éve járt le...

Driver a legfrissebb (Régivel se jobb)


Kép:

[link]


Ui.: Fogok venni új gépet de addig is valami megoldás?



2015. jún. 11. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
VRAM hibás.
2015. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csoda... Eredeti kínai :P A régi kártyámba legalább eredeti ATI ramot raktak... 10 éves de tökéletesen működik
2015. jún. 11. 21:41
 3/7 Tengor ***** válasza:
Ez butaság. Nincs olyan ország, hogy ATI és megnyugtatlak, hogy nem is gyártat az ATI RAM-okat a hájas kezű amcsikkal. Minden ilyen gyártás Kínában v. annak környékén zajlik.
2015. jún. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ATI szerintem kicsit jobb memóriát gyártott mint amit ezekbe raknak (Nanya memória)
2015. jún. 12. 07:17
 5/7 A kérdező kommentje:
AMD-s kártyába igenis tegyenek AMD-s ramot ne pedig utángyártottat. Lehet hogy az se jobb de legalább ugyanaz a gyártó
2015. jún. 12. 07:19
 6/7 HUN_Sector ***** válasza:

Akkor megsúgom, hogy a philips tévében lg, samsung és ismeretlen kínai kijelzők vannak (tudom, ott dolgoztam).

A nike cipő gyártósorán meg a nebo dadong noname cipő is, csak nem varrnak rá plecsnit.

Ahol kiköpik a kityrákotty márkanevű ramot, ott készítik az amd-t is. Minden csak a logón múlik.


Egyébként leírtad a megoldást. Ne húzd a kártyát. Ennyi. Főleg, ha mondjuk nem OC-s. Kb 100 Mhz emelés is 2-3 fps-t jelent, így nem éri meg ezzel nyúzni az eszközt, illetve a saját idegeidet.

2015. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tengor ***** válasza:

Ezen demagóg szöveget után ("AMD-s kártyába igenis tegyenek AMD-s ramot ne pedig utángyártottat. Lehet hogy az se jobb de legalább ugyanaz a gyártó") mi lesz a következő? Magyar ember használjon magyar VGA-t? :D

Szerintem maradjunk a tárgynál és ne égesd magad még jobban!

2015. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!