Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Én vagyok az egyetlen ember,...

Én vagyok az egyetlen ember, akinek kevés egy monitor?

Figyelt kérdés

Legszívesebben minden kinyitott ablakhoz egy monitort csatlakoztatnék és így egyszerre tudnék mindent figyelni és kezelni.

Annyira problémás, hogy online tanulásnál is állandóan oda-vissza kell váltanom az ablakok között...megnézek 5 perc videót...átváltok és megcsinálom a feladatot...aztán újra, oda-vissza...Vagy az egyik ablakban játszanék, de közben láthatnám,ha jön egy emailem.


2015. jún. 17. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolsz miért tudnak több képernyőt kezelni a videokártyák? A matrox kártyák már akkor tudtak ilyet, mikor a többin még csak egy vga csatlakozó volt! :) Szóval ez nem olyan újkeletű dolog...

Ha teheted vegyél még monitort és köss rá 2-3db-t. (Vagy bizonyos kártyák esetén akár jóval többet is!)

Webprogramozáshoz/videovágáshoz/kiadványszerkesztéshez én is több monitort szoktam használni. Munkára parktikus (csak sokat kell "rángatni" az egeret mire átérsz a túloldalra! :D)

2015. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó, de az olvasók mit kezdjenek ezzel? A kérdések értelme az lenne, hogy mások is tanuljanak a válaszokból. Ehhez képest semmi információ nincs abban, hogy neked személy szerint milyen igényeid vannak.
2015. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trevor. ***** válasza:
Nem tudom, nekem bőven elég a mostani 17"-os. Igaz, hogy egyszerre legalább 100 lap van megnyitva Firefoxban, de könnyű váltani egyikről a másikra.
2015. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Na igen, ez inkább vélemény mint kérdés..
2015. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tengor ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fórum, a véleményedet máshol próbáld megvitatni. De legalábbis másik kategóriában. Erre érdemben nem lehet válaszolni, nincs is igazán kérdés.


Ha kevésnek találod és a pénztárcád (meg a géped) is engedi, vegyél még egyet, még kettőt, akárhányat. És élj vele boldogan.


Egyértelműen vannak munkafolyamatok, amikor sokkal kényelmesebb több monitoron dolgozni. Még egy átlagosabb szintű felhasználó is találhat a többmonitoros felállásban előnyöket, csak nem biztos, hogy megéri.

2015. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te vagy az egyetlen, a másik több száz millió géptulajdonos közül eddig egyedül neked fordult ez meg a fejedben. Kielégítő a válaszom?
2015. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!