Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer aspire e5-571g-31j4...

Norbi9701 kérdése:

Acer aspire e5-571g-31j4 laptopom kijelzője betört, még garanciás 1,5 évig van esély garanciális cserére, vagy ha nem akkor kb mennyi lenne a csere?

Figyelt kérdés
fél éve vettem a laptopot, és tökéletesen működik, tegnap este még semmi baja nem volt, ma este elővettem és a képernyő bal oldalán enyhén megfolyt a fekete folyadékristály és belülről megrepedezet egy kicsit az üveg, nem volt leejtve, maximum a tetejére volt valami pakolva, de az is egyenletes elosztásban és nem egyenlőtlen alakú. Mediamarktban vettem 2 év garanciával karácsony előtt, van esély garanciális cserére, vagy mélyen a zsebembe kell nyulnom?
2015. jún. 22. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyesmire nem szokott vonatkozni a garancia, csak normál használat közben történő meghibásodásra. Valószínű, hogy fizetned kell, és 20-30 körül számolj egy kijelzőcserét.
2015. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!