Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopoknál mi ez a nagy...

Laptopoknál mi ez a nagy üzleti gép őrület?

Figyelt kérdés

Akárki feltesz itt egy 100 ezres laptoppal kapcsolatos kérdést, egyből kapja a szokásos oltást, hogy rossz anyagminőség, nem szabad megvenni, használhatatlan, stb.


Ez szerintem nem igaz, elhiszem, hogy egy 3-4 százezres gép strapabíróbb, jobb a fogása, de ne tüntessük már fel ilyen rossz színben a konzumer gépeket sem.


Nem kell ilyet mondani, hogy a normális gépeket nem a tescoban árulják.


Szerintem teljesen megfelel az átlagembernek egy tescos belépő szintű Toshiba vagy Acer gép is, i3 procival.

Mint ahogy az emberek ott vesznek TV-t, hűtőt, nem a speciális boltba, a takarítóknak készült porszívót, vagy nagyüzemi konyhai tűzhelyet vesznek, mert csak az ér valamit.


Ugyanilyenek a laptopok is, egy konzumer gép is elég lehet sokáig egy átlag felhasználónak, aki hazamegy a munkából, két-három órát használja netezésre, esetleg hozza-viszi néha.

Sok ismerősömnél ilyen gép van, és négy-öt éve mennek már, teljesen meg vannak vele elégedve.

Nem panaszkodnak az anyaghasználatra sem.


És sok ilyen gépben normális akkumulátor is helyet kapott, igaz ezt sokból kispórolják.


2015. júl. 1. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok itt a gazdag gyerek. :D
2015. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért vannak vele megelégedve mert nem láttak jobbat soha.
2015. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De ha TV-ből jó a plázás LG, akkor laptopból miért nem jó a plázás Toshiba?

Ha hiszed, ha nem, ezeket ugyanúgy arra tervezték, hogy megelégedéssel használja az egyszerű fogyasztó.


Miért kellene mindenkinek a vállalatokat megcélzó Latitude-t vennie, amiből nincs jobb a világon, és azt mondani, hogy csak az használja megelégedéssel az ötödárú gépét, aki nem dolgozott még soha jobbal?

Én is hozom-viszem, és 5 órát kibír egy töltéssel.

Ezeknek a laptopoknak általában a hardver lesz a veszte így is, mert néhány év alatt már nagyon lassúak lesznek.

2015. júl. 1. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!