Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Haldoklik a gépem, mi rossz a...

Haldoklik a gépem, mi rossz a gépembe? (játék, oprendszer)

Figyelt kérdés

His Radeon HD 4850 512MB V.Kártya

2G DDR2 :Ram

1TB+80G :Vinyo

Intel Celeron Dual-Core Inside 2Ghz :Proci

Asrock 4Core Dual -Sata2 :Alaplap

HKC Usp 3430 Ultra Silent Power 430W :Táp


Minden játék szaggat rajta vagy lassú. A régi játékok is, és még a mai játékok se mennek rajta tökéletesen. + még ha torrent is bevan kapcsolva akkor szinte mozgathatatlan az egér. És beáll a gép. Tudna valaki segiteni???


2010. márc. 4. 15:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Még igen csak sok mindent nem irtam +-ba ide...

Pl:

-van amikor szagat a zene, hang

-a monitorom furcsán viselkedik

...stb!

2010. márc. 4. 15:19
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vírusos. Lefuttattad a vírusirtót?
2010. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lefuttattam, sőt még töredezett mentesitést is csináltam de igy se jo! Mondjuk ugy hogy nem virus szerintem...mert már azota kb. durván 25x raktam ujra a gépet vista-val és win7-el. Sajnos
2010. márc. 4. 16:49
 4/16 anonim válasza:

muci Xp-t rakjál az a tuti, de tényleg!!!

Avista a játékokban nem jó, a win 7meg zabálja a memoríát.

2010. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nahát akkor meg van a probléma. Inkább XP-t tedd fel, mert a vista és win7 nem lehet futni a játékot. Ez van!
2010. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
a vistának és a win7nek sem elég 2Gb ram ha játszol is, 4Gb-al lehet játszani rendesen rakd fel az xp-t
2010. márc. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ja tom gondoltam már xp-re, csak mivel viszonylag jo cuccok vannak benne...gondoltam hogy azért mennie kéne minennek szinte:S...

Ám meg nem tom, de a hibajelentéshez meik Hardvernek van köze? Mert Amik esetleg annyira nem szaggatnak, azok kilépnek hibaüzenetel :S

De sok válasz után, marad majd az xp akkor.

2010. márc. 5. 07:20
 8/16 anonim ***** válasza:

Ugy erted "riceg"?

*Definie riceg: megy - megall - megy - megall, nem leeseik a fps, hanem szabalyosan "befagy"*

Szedd szet, porold ki, igazitsd meg a kabeleket. (Igy lattatlanban a sata (ide?) kabel van "kicsit" kimozdulva, az okoz ilyesmit. Mert ez tipikus IO hiba. Az meg legtobbszor attol van.

Amugy, alaplapi drivereket is erdemes felrakni.

2010. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Illetve, mert latom, irod, ki is lepenek a programok, mehet memoria idozitesi gond is - rakd a biosban azt autora.
2010. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Csak azért írok, mert sok zöldséget írtak előttem!

A win7 jobb mint az xp és a vista!

A fiam gépe 6 éves, amd athlon 2800+ procival, 2gb memória, 80 gb hdd és hasít rajt a win7 mint állat!

A kábel széthuzogatás és újra összerakás jó ötlet, egy próbát megér!

Én még úgy szoktam ilyen hibákat tesztelni, hogy mindent kiveszek a gépből, ami nem kell a rendszernek(tv tuner kártya, plussz hangkártya, ha van plussz ventillátor azt is).

Ha így működik akkor valószínűleg a táp nem ad elég kakaót és "elfogy".

A nem menő játékról: A win7-en ha nem megy el valami progi akkor érdemes a parancsikonra jobb klikk után kiválasztani a kompatibilitási megoldások menüpontot és ott lehet xp módban futtatni!

2010. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!