Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ragad be a bal egérgomb?

Miért ragad be a bal egérgomb?

Figyelt kérdés
amióta újraraktam az oprendszert azóta ha hosszabban nyomom a bal egérgombot ,néha beragad és újra meg kell nyomni.A touchpadnál is és ha csatlakoztatok egeret abban az esetben szintén fennáll az imént említett probléma.Valami drivert kellene telepíteni vagy rosszul telepített valamit vagy mi lehet a gond?

2015. júl. 18. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Koszos.
2015. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pedig kikopott a műanyag a kapcsoló felett. Nálam ez visszatérő probléma még a márkás egereknél is. A touchpadot viszont nem értem. Ha ugyanazt produkálja, mint egy külső egér, akkor ott szoftveres gáz van.
2015. júl. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 razer deathadderemből 3 járt úgy, mindig ragasztottam rá vmit :)


Azóta nem veszek razert, steelseriest, ajánlom neked is ezt.


Logitech a legminőségibb

2015. júl. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3: Razert már akkor sem vennék, ha csak ők gyártanának egeret, egy hulladék lett az a dicső márka. Steelseries vagy Roccat, bennük még nem csalódtam.
2015. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pedig a steelseriesnél jobb egereket csinálnak, a Roccatből meg havernak hullot szét 1 pár. :)


De én amikor azokat a DA-kat vettem még nem volt más opció egy rendes, nagy trackingel rendelkező egérre. Akkoriban még a Logitech mx300 volt az egyetlen, ami hasonlóan tudott teljesíteni. Vettem is egyet később. Azóta a mostani egerem a 4.Logitech, és hidd el, ha minőség ez a legjobb.


SS? Melyik? A kinzu aminek 1évet bírnak a gombjai, és hulladék a szenzora a fostalicska huano switchekke? A rival ami széthullik? Sőt, egyedül a kana nem hullik szét x)

2015. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

# 5


Nem kell általánosítani, az új razerekkel én se vagyok jóba, de a régiekből haveri körben és nekem is volt pár(krait, salmosa, diamondback, da v2/v3 stb.), most is egy DA 3.5G-t használok és eddig egyetlen egy DA V2-vel volt némi görgő gond. Ellenben volt gyors halálú MX310 és G500, akkor most a Logi sz*r? Nem épp.

Ahogy az SS egerek is, példának ott a Kinzu amit említettél, ismerős 4 éve megelégedve gond nélkül használja, próbáltam nála, mert gondoltam veszek egyet, de a VT5366 érdekes szenzor, nem bírtam megszokni, ő meg imádja. Nem vagyunk egyformák.

2015. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Uccsó, a kinzuk mind szarok. Szenzor botrányos, a v1 gyorsult, a v2 negatívan gyorsul, a v3 még mindig office szenzor. Ezen kívül botrányos borítás, fostalicska gombok. Minden téren kriminális
2015. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A v2/v3 esetében nem vitatkozom, tényleg kacatok, de a V1 nem feltétlen. A gombok érdekesen nehezen nyomhatóak, nekem bejött. Mikrokapcsoló sosem érdekelt, ha tönkremegy, nem nehéz a csere. A szenzora viszont érdekes darab, egy STMicroelectronics VT5366. Ez tartalmaz hardveres accelt, gondolom ezért volt neked gyorsulás, aki ehhez nincs hozzászokva(pl én se) annak kell egy idő mire megszokja, de vannak olyanok(pl PH! egeres topikban is találni emberkéket, hogy konkrét legyek) akik ezt meg szeretik. Tipikus vagy szereted vagy utálod helyzet.
2015. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen arra a gyorsulásra gondolok.


Azok a kinzu gombok ~25ms-el lasabbak, mint a Logitech g100s-é pl., csak hogy tudd :) Saját kezüleg teszteltem!


g303 ~35-40ms

2015. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
megoldódott a probléma ,nem az egérrel volt gond,ahogy gondoltam,hanem az egér beállításoknál indokolatlanul be volt kapcsolva egy bizonyos click lock funkció.
2015. júl. 20. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!