Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ez a csatlakozó? Adott egy...

Kriszmo78 kérdése:

Jó ez a csatlakozó? Adott egy vga, amire kell pluszban egy táp, aminek 6pin-es a csatija. Nekem ilyen nem volt a tápomon, ezért vettem hozzá egy átalakítót, amit két ata tápcsatival kell összedugni.

Figyelt kérdés
A kapott csatlakozón a 6 pines felén, 6 helyett öt csati van bekötve úgy, hogy két kábel közösítve van egy helyre, a vga csatiján viszont mind a 6 kábelnek van tűje. Most akkor ez így jó, vagy sem?

2015. júl. 20. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre kíváncsi vagyok én is.
2015. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

ha a két szürke az akkor nincs probléma.

2015. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tom szerkeszteni, de ha a NOTE-ban nincs semmi az nem gáz, ha az ami máshová megy be akkor cumi van, rá ne dugd...
2015. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez is jó kábel, ha így van bekötve

[link]

2015. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A 6 pines csatiban van egyhelyre kötve a két piros kábel. A két ata tápcsatiban 3-3 kábel van bekötve 3-3 helyre.
2015. júl. 20. 17:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Rádugtam, el sem indul a gép, ha lehúzom a csatit akkor elindul, de természetesen vga hibát jelez a csipogó.
2015. júl. 20. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!