Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újra lett teleítve a windows...

Újra lett teleítve a windows és nem ismeri fel a videókártyát a rendszer, eddig ment rendesen. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Win 7 64 bit op rendszerről van szó Gt440 videókártyáról benne van eddig működött, de Újra lett teleítve a windows és nem ismeri fel a videókártyát a rendszer. A csatlakozó ebbe a kártyába van csatlakoztatva, de az eszközkezelő nem is mutatja, hogy létezik. Drivert nem enged telepíteni. A windows bejelentkezésig 1920x1080 felbontásba fut(ez a képernyő maxa, és a vidi kari is ezen futtetta), de amit felismer az alaplai GF 8600 csak 1600x1200-ra képpes és a windows bejelentkezésével erre átvált. Hogy lehetséges hogy nem ismeri fel mégis?



2015. aug. 7. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan nem létezik, hogy frissen telepített rendszer "drivert nem enged telepíteni". Te csinálsz valamit rosszul, és más hibáztatása ezen nem fog segíteni. Valószínűleg nem a kártyához/oprendszerhez valót próbálod telepíteni. Ez egy digitális rendszer, nem pofára dönt, nem szimpátia alapján "enged" telepíteni dolgokat.
2015. aug. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Figyelj már ne hogy már a telepítő lemeze is meg az nvidia oldaláról a verzióhoz letöltött driver sem jó hozzá.
2015. aug. 7. 01:20
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja és ne használj lekezelő hangsúlyt ha kérhetem

1 nem tudod kihez beszélsz

2 ez csak a te egod nagyságát támasztja alá hogy megpróbálsz lenézően kezelni mást

3 nem szép dolog

4 ne csezd fel az agyam így este.

2015. aug. 7. 01:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt win 10-nél nekem is.

Nézd meg a programok közt, hogy nem e rakott fel valamilyen alap drivert telepítésnél automatikusan ! Ha igen, akkor töröld !


Az eszközkezelőnél keresd meg a kártyát. valószínű, hogy egy sárga háromszöggel lesz jelölve. Ott kell engyedélyezni, vagy letiltani. Bocs már nem emlékszem rá, örültem hogy sikerült. :)

Szóval ott kell állítgatni addíg, amig el nem tűnik a sárga figyelmeztető jel. Ez után már engedi a telepítést.


Vagy. A legfrissebb drivert kibontod egy helyre. Ugyan ott az Eszközkezelőben rámész arra hogy frissités, és betallózod a kibontott mappát, hogy onnan frissítsen.


Legalábbis nekem így működött.

Sok sikert !

2015. aug. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Frissítéssel sem töltötte le a drivert?
2015. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem 3-jára is írom hogy az eszközkezelő se mutatta a kártya meglétét se... Amúgy sikerült...idegességembe óránként elinditottam a videokari illesztőprogi telepítőt és egyszer sikerült...(igen közbe frissített is, és a windows aktiválást kilőtte nem tudom miért)
2015. aug. 9. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!