Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért nem tudok telefonról...

Mért nem tudok telefonról laptopra bluetoothon keresztül fájlokat küldeni?

Figyelt kérdés

A laptopon (Dell7537) eddig Wiodows 8.1 Pro volt és tökéletesen kommunikált a telefonommal (Lumia925).

Tegnap frissítettem a laptopot Windows 10-re. Bluetooth-on keresztül tökéletesen csatlakoztatható a két eszköz, párosodnak is. Laptopról a telefonra kifogástalanul tudok fájlokat küldeni. Viszont fordítva nem. Azt írja ki a telefonom hogy: "Küldési hiba. Olyan eszközre próbál adatokat küldeni, amely nem támogatja a Bluetooth-on történő megosztást."

Ez mitől lehet? Az összes beállítást átnéztem minden készüléken és minden stimmel.


2015. aug. 8. 14:10
 1/4 papagenou ***** válasza:
driver hiba lehet. ha frissítés után sem javul, ajánlanám, hogy próbálkozz wifin küldeni.
2015. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Közben annyit sikerült elérnem, hogy ha a tálcán jobb oldalon az értesítési területen a Bluetooth ikonra rákattintok és utána a megnyíló menüből ráklikkelek a fájl fogadása lehetőségre, akkor át tudok küldeni egy fájlt. De a következőnél megint kattintgatnom kell.

W8.1-nél nem volt ilyen, ha be volt kapcsolva a Bluetooth, akkor ment automatikusan.

Erre nincs valami beállítás, hogy ne kelljen mindig nyomkodni?

Wifin keresztül hogy tudok fájlokat küldeni?

2015. aug. 17. 21:37
 3/4 papagenou ***** válasza:
androidra van wifi-transfer nevu program, a tiedre is van talán. nézz szét az áruházban
2015. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tényleg! :D

Annak idején mikor Androidom volt, használtam is hasonlót.

Oké, köszi.

2015. aug. 18. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!