Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges hogy 50 éven belül...

Lehetséges hogy 50 éven belül megszűnik a TV, mármint nem maga a TV mint készülék, hanem TV mint szolgáltatás?

Figyelt kérdés

2015. aug. 8. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 10.
2015. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:

Nekem nincs TV-m, nem is vágyok rá.

Viszont simán megszűnhet.

2015. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem személy szerint nem érint, mert nem nézek TV-t, de gondolom sok olyan lenne aki nem örülne neki. Pedig interneten sokkal kényelmesebb filmet,sorozatot nézni reklámok nélkül full HD-ban, mint egy régi TV 4:3-ban.
2015. aug. 8. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem maga a TV, mint szolgáltatás nem fog megszűnni, csak át fog alakulni. Ha megnézed, manapság ott a setboxokban az elérhetőség különböző adatbázisokhoz, ahol filmet, sorozatot nézhetsz meg (van amit ingyen, valamiért meg számláznak pluszt).


Én úgy gondolom ilyesmi irányba fog változni a dolog, ami egyébként nem is lenne rossz. De valamennyi igény eddig is volt rá meg most is van. Ha én hullafáradtan hazajövök és kikapcsolódásra vágyok, vagy feljövök gépezni vagy csak bekapcsolom a TV-t és nézem, mert semmihez nincs kedvem. Valami hasonló úgymond időt elütő funkciója szerintem meg fog maradni, csak lehet a netre mész fel filmet nézni, vagy ilyesmi.

2015. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam már vagy 10 éve megszűnt...


Szerintem nem szűnik meg amúgy csak átalakul és teljes egészében az internetre költözik. Arra mindig is lesz igény, hogy egyetlen gombnyomásra kapd a műsort a fáradt arcodba, de fix csatornák helyett majd a szokásaid, profilod alapján automatikusan összeállított műsorokat fogod kapni.

2015. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!