Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rejtett fájl van a pendrive-om...

Rejtett fájl van a pendrive-omon, vagy ez valami más?

Figyelt kérdés
Megtaláltam egy régi 1 Gb-os pendriveomat, és miután mindent letöröltem is azt írja ki, hogy 600 Mb hely használt. Hogy lehet ez? Idpvel "elhasználodik" a tárhely? (nem hiszem). Vagy annak idején rajta maradt egy rejtett fájl? Hogy lehet ezt megnézni, és visszaállítani nem rejtettre windows 7-en?

2015. aug. 10. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Formázd le.
2015. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, de azért nem szívesen formáznám le, mert lehet hogy olyan régi képfájlok vannak rajta, amiket szívesen látnék viszont. Hol tudnám megnézni? Aztán ha nem azok, akkor természetesen leformázom, de előbb jó lenne megnézni, mik azok egyáltalán.
2015. aug. 10. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Értem.

Akkor ez alapján próbáld bekapcsolni a rejtett fájlok megjelenítését: [link]

2015. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, erre volt szükségem, de nem, így sem jelzi ki, hogy lenne rajta egyáltalán valami. Mindegy, megy a format.

Köszi szépen!

2015. aug. 10. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!