Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 22 colos monitor nézési...

Egy 22 colos monitor nézési távolsága mennyi mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
pár napja cseréltem le a monitorom egy régi 17" 4:3as tftről egy 22-es full hd ips-re, és valami elképesztően fárasztja a szemem. több gyári beállított témáját is használtam, kézileg is próbáltam belőni és nincs is vele baj, de ezt nem értem. vagy hozzá kell szoknia a szemnek vagy valami gond van? olyan 70 centire van kb, kinyújtott krarhossz és még egy kicsi, hdmi kábellel, fényerő is már 18ason van, nem hinném hogy ettől még lejjebb kéne venni...
2015. aug. 11. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a szemednek hozzá kell szokni.

Nekem a monitor majdnem alapbeállításon van és volt amikor én is váltottam tft-ről de nekem nem volt semmi gond.

De amúgy az se jó ha nagyon sötét a kép mert az jobban fárasztja a szemet mintha világos lenne.

2015. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!