Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám "húzni" a HD 4600-at?

Hogy tudnám "húzni" a HD 4600-at?

Figyelt kérdés

Van egy I5 4590-em,mellé lenne egy R9 290 csak azt jelenleg nem tudom használni monitor miatt,ezért az integrált videókártyát használom.(HD 4600) A GPU-Z nevezetű programban teljesen az alap órejelén ketyeg.


[link]


Ezt hogy tudnám felhúzni kb 1000-1200re? 1400ig lehet elvileg.És a Biost hogy hozzam be,mert nekem amikor bekapcsol a gép akkor fekete a kép,csak az üdvözöljük-et mutatja,és hiába próbáltam nyomkodni F2őt vagy DELETE-t akkor semmit nem adott be.Előre is köszi a segítséget.!:)



2015. aug. 14. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz annyit húzni hogy meg is érezd,max 18 helyett 19 fps ,még 1000 to 1400 körül is 1-2 fps max :)
2015. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem tudod használni?

Más a csatlakozó? Mert ha az a gond akkor azt átalakítóval nagyon egyszerűen meglehet oldani.

2015. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,VGA kábeles a monitor.Már vettem 2 átalakítót,az egyik DVI-I volt,az nem is ment bele utána vettem egy DVI-D átalakítót,az pedig nem hozta be a képet,vagyis fekete volt a monitor.
2015. aug. 14. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!