Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minden hangszórónak, fülhallga...

Marcix01 kérdése:

Minden hangszórónak, fülhallgatónak csak a bal része jó a gépen?

Figyelt kérdés
Csak a gépemen van ez,telefonon pl jól működnek,a hangkártyámmal lehet baj vagy ezt a gépen is tudom orvosolni?

2015. aug. 17. 12:28
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Lehet csak a Balansz van elállítódva.


Win7/8: Jobbgomb az óra mellett a kis szürke hangszóróikonon > Lejátszóeszközök > Hangszórókat kijelölöd > alul Tulajdonságok > fent Jelszintek > Balansz > kiegyenlíted


WinXP: duplaklikk az óra melletti szürke hangszóróikonra > Fő hangerőnél kiegyenlíted a Balanszot (meg ha szükséges a többinél is)

2015. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,azt már néztem,és sajnos nem azzal van a baj :/
2015. aug. 17. 17:38
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Jack aljzat hiba is lehet.

Linux telepítőről Live (próba) módban indítva a gépet ki lehet zárni a szoftveres hibát - ha Linux alatt van hang.

(esetleg egy gyors Windows telepítés csak hangkártya driverrel, valami polc alján maradt vinyóra)

2015. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy a "lyuk" rossz, ahogy előttem írták, vagy egyszerűen csak félig nyomtad bele.
2015. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!