Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Macbook tönkre ment HDD-vel?...

Macbook tönkre ment HDD-vel? Lent, fontos!

Figyelt kérdés

Neten találtam eladó Apple Macbook Black n White 2006- szériát. 80€ az ár, mivel tönkrement benne a HDD. Ha megvenném, és vennék bele új HDD-t, esetleg SSD-t, akkor fel tudnák rá telepíteni Windows 7-et?


Adatok:

Processor: 2.0GHz Intel Core 2 Duo

System bus:667MHz

Memory: 2GB

Slot-loading optical drive: 6x SuperDrive (DVD+R DL/DVD±RW/CD-RW)

Graphics:Intel GMA 950 graphics processor with 64MB of DDR2 SDRAM shared with main memory

Networking: Built-in 10/100/1000BASE-T (Gigabit)

Wireless(4):Built-in 54-Mbps AirP



2015. aug. 23. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
9 éves hardvert nem érdemes venni, sem macet/macbookot, ha windowst akarsz futtatni rajta. Működne amit akarsz, de pénzkidobás lenne, jobban jársz, ha eliszod az árát, vagy hozzáteszel még 3x ennyit, és veszel egy 1-2 éves, alsó kategóriás, használt laptopot, ha mindenképp hordozható gép kell.
2015. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Közel 10 éves gépről van szó, Win 7-et + egy modern böngészőt már nem igzán bírná el, ráadásul egy ilyen idős gépnek az akkumulátora is kuka. Nincs értelme megvenni, költeni rá meg végképp.
2015. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aksi tiszta új benne. Hát igen, lassan 10 éves lesz, de 80 euró szerintem nem sok érte, és csak egy HDD kéne bele. Ha a 7-es nem volna jó rá XP-vel jobban mehetne esetleg?
2015. aug. 23. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Még böngészésre is lassú lenne, nem éri meg.
2015. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Trevor. ***** válasza:
68%
Ne vedd meg.
2015. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minek akarsz mac-et, hogyha winnel használod???

Amúgy egy mai linux sokkal gyorsabb ezeken a gépeken. Ezen már a Lion is nagyon döcögősen ment. Viszont a linuxtól megtáltosodik. Tapasztalat. De ha wint akarsz használni, akkor tényleg minek Mac?


Ezek a gépek kb 45-50e-ért vannak a használt piacon. Egy vinyó ára úgy kb 10.000Ft, tehát úgy 35e-ből meg van.

2015. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2006/2007-es évjáratú Mac-et csak a Pro sorozatból érdemes venni. Nekem van egy ilyenem, SSD-vel Yosemite hasít.
2015. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!