Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire számít a videókártyáb...

Mennyire számít a videókártyában a bitsebesség?

Figyelt kérdés

Szeretnék mindenféleképpen olyan videókártyát venni, amivel lehet játszani, tehát. újabb játékokra is képes.


Találtam 1gbos videókártyát. meg egy 2gbos videókártyát is. Mind a 2 uygan annyiba kerül, viszont az 1 gbos az 128bites, a 2gbos meg csak 64bites. Mennyire számít ez?



2015. szept. 3. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A 64 bit édeskevés.
2015. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tipus?? Ahol van 64 bites biztos valami alja. Azoknál a 2gb parasztvakítás még lasabb is lenne. Legalább egy 260x.
2015. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A 128bites kártya, az egy Gigabyte Radeon HD4650 1gb 128bit

a másik az egy asus radeon HD5450 2gb 64bit

2015. szept. 3. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Játékra viccnek sem nem, hogy az újak a régiek sem fognak (2013+). 260x-en már elindul a legtöbb újabb játék(nem full hd-n).
2015. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

HBM-es kártyák amik a AMD R9-esek az már 4096bit ami rengeteg most a csúcsot említem.


hogy játszható legyen egy játék min 128. de 396bit ellehet menni ha több FPS kell

2015. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

'U ap'am! kerdezo te is szazszor ismetlos kerdezok taboraba tartozol hiaba valaszolnak minden kerdesedre vagy 10 en is?


mar leirtak sokszor magaban par adat SEMMIT nem szamit


amiket vga kat nezel azzok HULLADEK kategoriak csak KITOLSZ MAGADAL


ertheto? ha nem akkor oke ugyvelem azt csinalasz amit akarsz ha sok a penzed, ha ameg 1-2ezerert vennel akkor nincs valasztasod...

2015. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. te mindenkivel ilyen bunkó vagy? Kötekedő? Mé nézel engem le? Amit kinéztem kártyát. ujjonnan 17ezer forint. Ez az oldal azért van, hgogy kérdéseket tegyünk fel, ha nem, tetszik, akkor nem kell itt az oldalon böngészned.
2015. szept. 3. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!