Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » WD Elements 1TB külső merevlem...

WD Elements 1TB külső merevlemez szerviz?

Figyelt kérdés
A winchesterem bedugom a gépbe, villog, de a gép nem érzékeli. Szerintem a bemenetével lehet valami probléma. Egyik nap még működött, másnap semmi. Mit csináljak vele, hova vihetném, hol tudnak vele valamit kezdeni? Fejér megyei vagyok, Székesfehérváron lenne a legelőnyösebb!

2015. szept. 3. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahol vetted oda vidd vissza.


Basszus! Neharagudj, de ennyire sötétek az emberek? Székesfehérváron lenne előnyösebb, jaj hova vigyem? Nyíregyházára! Vidd oda!

2015. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Leglőször én ezt a HDD-t egy másik géppel együtt is kipróbálnám, méghozzá olyannal amelyen minimum WIN7-es oprendszer fut. Előbb álljon fel a gép, és csak utána csatlakoztasd a külső HDD-t.

Megpróbálnám egy másik adatkábellel is a HDD és a gép közt.

Írod, hogy "villog": úgy gondolom, hogy ezt a HDD-házán lévő LED teszi. Nem tudom, hallható-e, hogy mechanikusan forog a HDD mégneslemeze?

2015. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Neten rendeltem... -_- bunkózni légyszi keressetek másik helyet! Nagyon fontos dolgok vannak rajta, eléggé kétségbé vagyunk esve. Kerestem, de nem találtam semmi olyan helyet, ahova vihetném. Ezért kértem segítséget itt...

#2, próbáltam másik géppel, másik kábellel is, úgy sem működik :/ Valami hangot viszont ad, ebből is gondolom, hogy érintkezési hiba lehet...

2015. szept. 4. 23:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fontos adataid vannak rajta, és semmi más módon nem tudod "szóra bírni", akkor vidd el a Kürt Kft.-hez. Nem olcsók, de minden adatot ki tudnak menteni. Elérhetőségüket megtalálod a Neten.
2015. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még egy dolog eszembe jutott: vedd ki a WD-t a külső házból, és tedd be megfelelő adat- és tápkábelekkel egy PC-be. Ez akkor eredményes, ha a ház áramköreivel van baj. Nálam már volt ilyen, azaz így kiemelve jó lett a HDD, ami szintén WD gyártmány. Vettem 3500 Ft-ért egy másik házat, és azóta is jól megy a vinyó. Üdv!
2015. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :-)
2015. szept. 5. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!