Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lecsaptam a laptopomat, hogy...

Lecsaptam a laptopomat, hogy tudom helyrehozni?

Figyelt kérdés
Izomból lecsaptam a Dell Inspiron N5110 laptopom képernyőjét (igen, baromállat voltam...), azóta nem indul a win7, hanem az indítási javítással kezd, de sikertelenül végződik mindig. A vinyót nem látja (hibakód: 2000-0142), illetve arra hivatkozik, hogy a rendszertöltés-vezérlő nem találja az oprendszer betöltőrutinját. Rendszer-viaósszaállítással már próbálkoztam, de a visszaállítási pont fájljaitsem találja. Hogy tudnám újra működőképessé tenni a gépet, vagy legalább az adatokat lementeni róla?

2015. szept. 7. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A merevlemezt vagtad tonkre. Probald meg masik gepbe tenni, hatha egy resze meg olvashato. Ha viszont fontosak rajta az adatok, akkor www.kurt.hu
2015. szept. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kürt igen drága, valami házilag is kivitelezhető módszerre lenne inkább szükségem... :/
2015. szept. 7. 01:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok lesz. Megfontoltabbnak kell lenni. De! Ha kiveszed s berakod egy csatolóval egy másik gépre vagy a laptopban egy bootlemezzel van esélyed hogy az adatokat le tudod szedni.
2015. szept. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod egy másik géppel, de ha nagyon fontos adatok voltak akkor inkább fordulj adatmentőkhöz. Igen, drága, de minden sikertelen próbálkozással drágulni fog! :)


Én azon csodálkozom, hogy a kijelződ nem tört szét...

2015. szept. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!