Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A TV-t rá tudom kötni a...

A TV-t rá tudom kötni a monitorra?

Figyelt kérdés
A monitorom sokkal jobb, mint a szobámban lévő TV és azt szeretném elérni, hogy a TV képe megjelenjen a monitoron is. Na most a gépem nem alkalmas coax kábel fogadására, ezért kell a TV mint köztes vevő egység, na de ennek a képét rá tudom e varázsolni a monitoromra? Első körben arra gondoltam sima VGA kábellel összekötöm a kettőt, aztán meglátom mi lesz... vagy ne is próbálkozzak ez így hülye elképzelés?

2015. szept. 13. 14:17
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
A TV-knek általában nincs kimenete, úgyhogy ez az ötlet már itt meghalt. Vehetsz a gépbe TV kártyát, vagy használhatsz set-top-boxot.
2015. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen-igen ezt tudom, de sajna ez egy laptop és átmenetileg kellet volna valami megoldás, nem hiszem, hogy megérni ilyenbe beruházni.. persze dirt cheap még így is megérheti, mert legalább nem analog adást kéne néznem a tv-n ha vennék valami boxot :) köszi a választ!
2015. szept. 13. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!