Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom formázni a...

Miért nem tudom formázni a pen drive-ot NTFS-re?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam mindent: scandisk, beállítás a win7-ben, hogy engedélyezze a "better performance-t", próbáltam a CMD parancssorban is, próbáltam másik programmal (Rufus), próbáltam másik gépen, egyik sem működött. Fat32-re simán leformázza, az NTFS-nél kiírja, hogy "unable to format". Kingston DataTraveler 32 GB G3-ról van szó, Windows 7 64 bit Home Premium alatt.

2015. szept. 14. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezzel próbáld: [link]
2015. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mire kell ntfs? jogosultsagokat akarsz kiosztani?

nagymerethez exFAT van


ellenben paricionalva nincs? minden particiot torolnod kellene rola talan a windows lemezkezelese is jo lesz erre

2015. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Trevor. ***** válasza:
Miért akarsz naplózó fájlerendszert használni pendriveon? Ha a Fat32 nem jó, akkor exfat.
2015. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyobb fájlok miatt kellett volna, nem tudtam, hogy arra az exfat is jó.
2015. szept. 15. 08:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy így exfat-tal az asztali médialejátszó nem ismeri fel. Emiatt kellett volna az ntfs. Meg a másik dolog, hogy fat32-n irtó lassú, 2-3 MB/s, ntfs-en pedig 20-30 MB/s.
2015. szept. 19. 15:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Fat32-n 4 gigásnál nagyobbat nem lehet rátenni.
2015. szept. 19. 15:35
 7/8 Trevor. ***** válasza:
Igen, ez sajnos így van. Ha asztali médialejátszóra kell, akkor sajnos csak a FAT32 a jó.
2015. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Addig keresgéltem a neten, hogy találtam pár fórumot és ott ajánlottak programokat, amivel tesztelni lehet, kiderült fele akkora a pen drive, 32 helyett 16 GB. Szóval holnap írom a reklamációt, számla megvan.
2015. szept. 19. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!