Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új VGA, de nincs hang, ötlet?...

Új VGA, de nincs hang, ötlet? Fontos. Lenne

Figyelt kérdés

Vettem VGA t egy GT430 amin ugye van HDMI is és sztem ez a baj. Mert azota nincs hangja a gépemnek, full néma. Megpróbáltam win 10 ről 7 esre, de ott is ugyanaz. Elinditom az integrált hangnak driverét, de nemhajlando felrakni nemtalálható eszköz hibával.

Jack dugós 2.1 es hangszorot használok. Minden kábel bevan dugva mindenhova.

Tudnátok segíteni? Mert vgat alap h szeretnem hasznalni, meg persze a hangot is.


Nagyon köszönöm


2015. szept. 14. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
A videokártya driverben mire van állítva a digitális hang? És Windowson belül mi van beállítva elsődleges hanglejátszó eszköznek? Mert ugye a videokártya is képes már hangkártya szinten működni hdmi-n keresztül.
2015. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ThodEE GoD ***** válasza:
Így van, nekem monitorom HDMI-s és minden VGA driver telepítés után vissza kell állítanom az alaplapi kimenetre hogy ne a monitoron szóljon :D
2015. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A driverben nemtom. Alul tálcán ha rámegyek jobb gombal és lejátszás, akkor nemír eszközök et és inaktiv minden gomb.
2015. szept. 14. 21:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha át teszem alaplapira (azt merre találom? ) akkor felfogja ismerni a driver setup h van eszköz, felpakolja és mehet hang jack en?
2015. szept. 14. 21:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha biosban be van kapcsolva az alaplapi hangkártyád, és windowsban is az van elsődlegesre állítva akkor szólnia kell. Máskülönben ütközik a videokártya hangjával.
2015. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja meg persze a videokártya driverben is ki legyen kapcsolva a hang.
2015. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
full töröld le a vga drivert és válasz az össze tett telepítést vagy mi a fene onnan vedd ki a soundot vagy hasonló van.. másik verzió le tiltod a lejátszóeszközöknél az nvidiát..
2015. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a vezérlőpult/rendszer/eszközkezelőben hogy egyáltalán mi a helyzet. Ha ott mutatja a hangeszközeid, akkor állítsd elsődlegesre amelyiket használni akarod.
2015. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Néhány scr shoot:


[link]


[link]


[link]


Megpróbáltam le is tiltani az nvidiás cuccokat de semmi.

Úgysem engedi telepiteni az alaplapi cuccost.

2015. szept. 15. 16:15
 10/10 anonim ***** válasza:
nézd meg még azt hogy biosban véletlen nem e kapcsolt ki .
2015. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!