Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen op rendszert ajánlotok...

Milyen op rendszert ajánlotok erre az adott konfigra?

Figyelt kérdés
sziasztok hoztak nekem egy gepet amd athlon 462es socket 1000Mhz-s procival 512 SD rammal 256-os agp-s grafikával a tulaja szeretné használni meg youtubera fb re adatok mentésére meg a mellett tuzfalas routertcsinaljak belole elvileg nem eleg az 1 halozati bele mennyit tegyek bele és milyen op rendszert ajáltokra h a flash médiat akadozas nélkul le jatsza? lehet linux is vagy barmilyen op rendszer nem kotelezo a win. es ha kerhetném ha linuxrol volna szo leirás h konfigurálhato be a virtualis halozat rajta h router mellett tuzfalas halozati szerver legyen
2015. okt. 8. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Win xp
2015. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Xp vagy Linux
2015. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
win 98
2015. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Debian vagy Linux Mint.

Mindenképpen xfce-vel. Youtube lehet akadni fog (főleg hd esetén) ezért ajánlom a kodi media centert filmezéshez és youtubehoz. Vsync simán megy vele és ettől gyengébb gépen hd-ban néztem a klippeket.


Ha router kell neki, akkor elég 2db + 1 switch! Az egyik a net felé, a másik a belső hálózat felé. Ellenben nem keverném a két feladatot, szerintem vagy az egyikre vagy a másikra használja, mert ha megeresztik a belső hálózaton a torrentet ő pedig hd-ban youtubeozna, akkor keresztbe állnak a bitek azon a kicsi athlon-n.


segédlet:

[link]


egyébként sok van még a neten, érdemes 1-2 elolvasni

2015. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trevor. ***** válasza:
Windows xp vagy linux mint. Ha akarsz játszani is, mindenképpen xp.
2015. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!