Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért forrósodik a ramom?

Miért forrósodik a ramom?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig nem volt semmi gond most egyszer leállt megnéztem hogy mi lehet és a memória eléggé meleg volt.



2015. okt. 19. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Hőkamerával mérted?

Hány fokos volt?

2015. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mértem mivel tudom?
2015. okt. 19. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt szinte 99.99% hogy ha túlmelegedés miatt állt le,akkor az nem a RAM miatt volt.


Másodsorban a "szerintem","melegnek éreztem" és társai teljesen irrelevánsak.


De ha csak egyszer állt le,akkor még nem kell egyből hibát keresni.

Ha megtörténik mégegyszer,akkor nézz programmal CPU és VGA hőmérsékletet.

2015. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a RAM forródása az elsődleges oka.Lehet az CPU és VGA hibája is.Nézd meg a hőfokokat Speccy-vel.
2015. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


mérd folyamatosan

2015. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A proci vagy a videokártya lesz a hibás. Az AMD nem szereti a hideget, így csinál magának meleget. A Kingston HyperX Fury-k általában nagyon jók, nem véletlen az 5 év garancia. Valószínűsítem, mostanában vetted a gépet. Ha egyben vetted, akkor küld vissza az eladónak, vagy előtte csinálj egy terhelési tesztet. Ha közben leáll, akkor az említett két alkatrész, ha nem áll le, akkor viszont szoftveres lehet. Vagy ne itt kérdezősködj, mert látatlanban nehéz megmondani, hogy mi lehet a baja. Szólj valaki hozzáértő havernak.
2015. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!