Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Winchester túlmelegedése?

Winchester túlmelegedése?

Figyelt kérdés
Most néztem a HD Sentiel programmal, a winchesterek állapotát. Amin filmeket tárolok, meg stb, az minden rendben, nincs túlmelegedés sem. Viszont van benn egy 80Gb os SATA winchester, amin a rendszer van, 47 fokos, és a HD Sentiel szerint sárga risaztás: Ezt írja a program: Sárga hömérsékleti küszöb elérve. Amennyiben a hőmérséklet tovább emelkedik, javasolt, egy merevlemezhűtő eszköz. Mit érdemes tennem, hogy ne melegedjen?

2015. okt. 28. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Leirja es meg be is masoltad a valaszt a kerdesre. Meg valamit? Amugy a legjobb lenne egy uj vinyo, bele se merek gondolni milyen regi lehet a mostanid.
2015. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KB pár hónapja vettem, haszbáltan, valami st380815 80GB . érdemes kivennem, és a Samsung 20Gbos winchestere telepíteni a windowst?
2015. okt. 28. 14:25
 3/3 A kérdező kommentje:
elírtam 200Gb nem 20Gb :D
2015. okt. 28. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!