Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Éjszakára áramtalanítjátok a...

Éjszakára áramtalanítjátok a gépet? Lakótársam szerint csak ártok vele.

Figyelt kérdés
Egy hosszabbítóra van kötve a PC, modem, hangszóró, monitor, nyomtató. Éjjelre mindig le szoktam nyomni a hosszabbítót, mert minek mennyen ha nincs használva. Reggel pedig vissza szoktam kapcsolni. Tényleg ártalmas?

2015. nov. 7. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

10 évig így használtam a gépet semmi baja nem volt sose.

És hülyeség is hogy lesz baja.

2015. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a hűtőn és az órákon kívül mindent áramtalanítva van ha alszunk/nem vagyunk otthon/másként nem akarjuk
2015. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz semmi baja.

mert minek mennyen ha nincs használva így van...

2015. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így használom, TV, gép, díszvilágítás, hangfal, asztali lámpa bedugva a 6-os hosszabbítóba és ennyi, este kikapcs után lenyomom és annyi.
2015. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az alaplapi gombelem valszeg hamarabb megadja így magát, más problémáról nem tudok.

G.

2015. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Hát szerintem még az se mert nekem pl 7 vagy 8 év után kellett cserélni. De még az talán valamennyire igaz lehet. De az meg kb 150Ft.

2015. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gábor_79 ***** válasza:
100%
Én is így használtam, kikapcsolva -már amikor nem használtam. Ha áram alatt marad, akkor a tápegység készenléti áramköre "használódik" állítólag. Manapság inkább folyamatosan járatom, mert a vinyók bírják, meg mivel nem nagyon fűtünk, ki -be kapcsoláskor nagy lenne a hőingadozás. Ha 8 fokról indul, az nem buli. Jó, idén még nem volt olyan. Viszont viharok alkalmával kihúzok mindent a hálózati csatlakozókkal együtt. A villám is valós veszély.
2015. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!