Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VGA - HDMI átalakító?

VGA - HDMI átalakító?

Figyelt kérdés
Egy iskolában vagyok rendszergazda! A TOP-os támogatás keretében kaptunk 7 új projektort. Egy a bökkenő, csak HDMI bemenettel rendelkeznek. Az iskolában viszont csak VGA kimenetes gépek vannak. Hogyan tovább? Az igazgató őrjöngött, hogy én meg a számtech tanár nem tudunk ezzel mit kezdeni. A gépek életkor 10 és 7 év között van.

2015. nov. 20. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
2015. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A VGA analog jelet kuld ki, a HDMI digitalisat var. Nem tul egyszeru ezt atalakitani, 15e felett vannak az ilyen adapterek. Lehet h. olcsobb lenne VGA kartyakat venni, amin van HDMI (barmilyen olcso sz*rt).
2015. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Notihoz? :(
2015. nov. 20. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Mond meg az igazgatónak, hogy attól, hogy van pénz és összevásárol drága cuccokat, az nem azt jelenti, hogy tökéletes is.


Meg amúgy is... Rendszergazdának nem kéne tudnia, hogy a VGA (helyett D-SUB) analóg kimenetele nem kompatibilis a digitálissal???


Másodrészt: Mint rendszergazda az informatika egyik embere, nem tudja használni a keresőt és beírni, hogy: "D-SUB to HTML"? o.O

2015. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
HTML lol bocs xd HDMI
2015. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hypno ***** válasza:

Ha én vagyok az igazgató én is őrjöngtem volna.


A D-SUB - HDMI átalakító miért nem jó?

2015. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a projektor típusa? Nem akarom elhinni, hogy csak HDMI bemenet van...
2015. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BM-Striker ***** válasza:

#6


Mert ide aktív átalakító kell.


D-SUB csak anlóg jelet tud vinni, HDMI meg csak digitálisat.

2015. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hypno ***** válasza:

#8


Én azt pontosan tudom...és az első válaszoló szerintem aktív átalakítót linkelt.

2015. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Emberek! Keresgettem énis, de nekem tapasztalat kell! És amúgy ELVBEN bármilyen analóg jelet digitálissá lehet alakítani.
2015. nov. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!