Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kell tennem, ha nem tudom...

Mit kell tennem, ha nem tudom a tápot rákötni az optikai meghajtóra?

Figyelt kérdés
Vettem a gépbe egy optikai meghajtót, de csak SATA kábelem van hozzá, nem találok a tápból kijövő csatolók között olyat, amit a sata mellett az meghajtóba kéne dugni. Ilyenkor mi a teendő? Mit kellene esetleg hozzá venni?
2015. nov. 27. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen tápod van? (gyanítom a pentium 4 korszakból van) Milyen alaplap?
2015. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

FSP 350W ATX-350PNR OEM


a HDD-re már van kötve a tápról csatlakozó, de nem látok többet, amit az ODD-re tudnék kötni.

2015. nov. 27. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Kell venned egy molex sata adaptert.


[link]

2015. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de csak 1 SATA csatlakozót lehet rákötni, nem? azt az alaplappal kötöm össze. a másik csatolóhely a meghajtón nagyobb, mint a sata.
2015. nov. 27. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem az tápcsatlakozó. A táp molex csatlakozóját alakítja át sata csatlakozóssá.
2015. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen ezt értem :) viszont sima sata-sata csatlakozóm van, amit az alaplappal tudom összekötni. akkor valamelyiket nem fogom tudni rákötni. vagy elég csak az alaplappal összekötni?
2015. nov. 27. 19:07
 7/8 A kérdező kommentje:
bocsánat, ha hülyeséget kérdezek
2015. nov. 27. 19:16
 8/8 anonim ***** válasza:

NEM! A táp egyik molex csatijába dugd be az adaptert, másik végét (a sata power) az odd-be. És a tápodnak azt az egy sata power csatiját pedig a vinyóba!

[link]

[link]

Csak be kellett volna írni a böngészőbe, hogy "sata"

2015. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!