Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani egy jó pc-s...

Tudnátok ajánlani egy jó pc-s oldalt, ahol jó komplett gépeket árulnak?

Figyelt kérdés

A keret max 60 ezer ft lenne. Nem játékra kell,inkább otthoni szórakozásra. Amiket néztem pcx-en nem rosszak,de a tápok gagyik bennük,és az asrock alaplapokban nem bízok !


Nem tudom,hogy egy 4.generációs lga 1150-es Celeron mennyire lehet jó,vagy jobb lenne egy A sorozatú AMD? Az igp leginkább netezésre,és filmnézésre kellene max 720p felbontás elég lenne,mert a monitor többet úgyse bír.



2015. nov. 28. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
pcx-en nem árulnak komplett gépet, hanem pár sablon konfigurációt. Egyébként Magyarországon nincs jó összerakó cég, mivel a vásárlók annyira nincsenek képben, hogy az agyonspórolt de agyonhirdetett gépekkel lehetetlen versenybe szállni.
2015. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hypno ***** válasza:

Mondhatnám, hogy 60 ezerért ne akarj komplett gépet prémium tápegységgel, de nem mondom.

Az AsRock alaplapok pontosan annyira jók, mint bármely más gyártó terméke.

Filmnézésre, netezésre mindegy, Intel Celeron vagy "A" sorozatú AMD. A fullhd videókkal mind jól elboldogul.

2015. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ritkabb mint a feher hollo


atlehet alakitanod pcx es konfigot es ugy rendeld meg


ennyi...


ahogy latom erthetsz hozza kicsit legalabb szoval nem tudom mi is olyan bonyolult...


igen egy celeron g (sajat gyenge igp vel) is boven eleg es 60 ba ugyase jon ki tobb

A szeriara itt még nincs szukseg se lehetoseg akkor inkabb (ha eleve nem erre godoltal) AM1 re ha amd


anyira legolcsobbakat kel valogatnod hogy nem is tudsz mit elrontani

tapbol meg valami legkisebb legjobb es kesz is

2015. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Trevor. ***** válasza:

Komplett PC minőségi hardverekkel és arányos összeállítással? Ilyen nem nagyon van hazánkban.


Rakj össze magadnak egy gépet, vagy vegyél egy jó használtat.

2015. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Normális konfigurációt nem árulnak sehol nálunk.

Az a legjobb, ha iPonon összerakod.

Amúgy meg az ASRock alaplapok ugyanolyan jók, mint az ASUS, GIgabyte, MSI.

2015. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de az ASRock alaplapok ugyanolyan jók, mint a többi... nekem most is egy ASRock H97M PRO4, és ezelőtt is egy ASROCK A75m-hvs alaplapom volt, és nincs baj egyikkel se. Még mindkettő működik.
2015. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát kinek mi jött be. Én egyszer vettem Asrock alaplapot (H97 performance fatal1ty) és a cpu slotban a lábak elvoltak hajolva,sőt 1 láb hiányzott is...

Azóta inkább kerülöm ezt a márkát.

2015. nov. 28. 14:17
 8/10 Trevor. ***** válasza:
Bármelyik márkánál előfordulhat gyári hiba, illetve elhajlott cpu tüske vagy hasonlók. Ilyen célra találták ki a garanciát.
2015. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na igen a garancia is egy érdekes dolog ilyen esetben,mert természetesen ráfogják az emberre.
2015. nov. 28. 15:06
 10/10 Trevor. ***** válasza:

Ha rádfogják, akkor meg kell fenyegetni a boltot, hogy a fogyasztóvédelemhez fordulsz, rögtön ki fogják cserélni az alaplapot.

Bár nekem sosem volt Asrock alaplapom (sőt, nem is tervezek), általánosságban nincs velük semmi gond.

2015. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!