Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lenne kérdésem i3 4170 és...

Az lenne kérdésem i3 4170 és egy gigabyte gtx 960 jó páros lenne? Sajnos i5 re nincs meg a keret.

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.


alsó-középkategóriás i3,egy alsó-középkategóriás kártya mellett.

2015. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi nézegetem teszteket de nem nagyon láttam külbséget 10-15 fpst
2015. dec. 13. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán.

Ha ennyi a keret akkor ez van, de lesz ahol CPU limitbe futsz.

2015. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gtx960-at nem sorolnám alsó kategóriába, éppen ezért lesz CPU limited, a gpu bírna dolgozni a cpu már nem biztos...Szerintem inkább vegyél egy 750TI-t a mai játékokkal megbirkózik, csak ne várj tőle full hd ultra beállítást, customon kitapasztalva szépen viszi a dolgokat, ja, és megspóroltál néhány ezer forintot...


Megveheted a 960-at is, de a proci limited sajnos továbbra is fent áll majd, a döntés a tied, mindkét variációval tudsz majd játszani

2015. dec. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alsó középkategóriát írtam,nem pedig alsókategóriát.


Ez meg vicc hogy vegyen 750Ti-t.


Mivan akkor ha CPU limit lesz?Nagy kaland.GPU limit mégis mitől jobb?

Jó lenne végre felfogni,hogy nem létezik ilyen hogy kihajtás meg stb baromság.

Attól mert CPU limit van,a GPU-t annyira fogja kihasználni a játék,amennyire szüksége van rá.


De akkor megfogadom a véleményed,kidobom a HD7970-t az i3-4330 mellől,és veszek inkább egy HD7850-t.

Tuti sokkal jobb lesz,hogy ugyanolyan FPS mellett,ám jóval alacsonyabb grafikán lehet majd játszani...


Enyhén túl van becsülve újabban a CPU szerepe játék alatt.

Oké hogy 200-300 ezres gépekbe már ne i3 vagy Athlon x4 kerüljön,de egy 150 ezres GTX960-as gépbe pont az i3 lesz az,ami utoljára fogy el.


Majd ha stabil 60FPS a cél,netán a stabil 120/144,akkor van szükség az i5-re,de akkor egy erős VGA is kéne.

2015. dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen igazad! Én eleve nem építenék már gépet I3-ra, legalábbis játékra meg biztos nem, ha meg így is úgy is limitje lesz, akkor minek fizet több pénzt a limitért? Inkább párosítson gyengébb kártyát a gyengébb processzorához, olcsóbban kijön, játszani meg mindkét esetben fog tudni, és a 750TI sem egy utolsó darab, aláírom hogy a 960 sokkal jobb, megfelel neki a 750TI is....
2015. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
érdemesebb lenne 950 venni?vagy pedig i5 integrált vga amig nem lesz 960 pénz
2015. dec. 14. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!