Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segíteni?

Valaki segíteni?

Figyelt kérdés
következő a probléma: tegnap amikor elindítottam a gépet kiírta hogy sérültek a windows fájlok vagy valami ilyesmi hogy megsérült, aztán újra rakta a gépet úgy hogy minden megmaradt rajta csak a háttérkép tűnik el amikor elindul a gép és betöltött, és kéri hogy aktiváljam a windows-t amikor elindítom, de még nem mertem semmitt csinálni neki, szóval mit csináljak? egyszerűen amikor elindítom és kéri akkor keressek egy kódot?

2015. dec. 16. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:

" kéri hogy

aktiváljam a windows-t"

Pontosan ezt kellene tenned. Gondolom nem jogtiszta a cucc?

2015. dec. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mert szervízben rakták fel, de kulcsot nem adtak hozzá mint mondom, most raktam újra.
2015. dec. 16. 09:43
 3/8 hypno ***** válasza:

Attól, hogy szervízben telepítettek a gépre egy operációs rendszert, még nem jelenti feltétlenül, hogy jogtiszta.

Pl. ha nincs a kapott számlán operációs rendszer amiért fizettél, akkor tutira nem jogtiszta. Egy ötszámjegyű összegbe kerülő szoftvert ugyanis nem ajándékoznak oda senkinek.


Milyen Windows verzióról van szó?


Újratelepítetted, vagy helyreállítottad?

2015. dec. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Windows7 64-bit


Helyreállítottam.

2015. dec. 16. 09:50
 5/8 hypno ***** válasza:
Jó, jó, de melyik verzió? Home Premium, Ultimate, Enterprise, stb.
2015. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak annyíit tudok hogy SP1, de megyek jobban utána nézek hogy pontosan milyen.
2015. dec. 16. 09:57
 7/8 hypno ***** válasza:

#6

start menű > jobbklikk a számítógép fülön > tulajdonságok

2015. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segítséget! sikerült megcsinálnom! :)
2015. dec. 16. 10:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!