Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Mostanában eddig nem...

Bigfic1 kérdése:

Üdv! Mostanában eddig nem tapasztalt jenenség játék közben vmikor szürke lessz a képernyő vagy zöld és lefagy a gép mitől lehet?

Figyelt kérdés
Dying light játékkal véletlen időközönként lefagy szürke lessz a monitor hang van .vmikor enged a feladatkezelöbe lépni é s úgy tudok kilépni de ma pl zöld szinü lett a monitor és csak reset segített eddig nem volt ilyen problémám vga hő játék közben 65 c fok processzor 50 fok viszont játék közben a táp ventije nagyon felpörög kitöltött van ez ??

2015. dec. 20. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a VGA-d nem szereti a jékot, hogy így fogalmazzak, bár nem ismerem. Milyen VGA-d és processzorod van?
2015. dec. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vga gigabyte r9 380 2GB 980/1375 de én 1070/1500 pn használom tesztelve lett a vga furmarrkal és unigine meg 3dmark firestrike extrém beállitásokkal loop beállitásokkal 40 percen keresztül semmi hiba nem volt a proci pedig egy FX 4300 4.6 ghz re húzva az pedig primer 95 lett tesztelve semmi hiba nem volt azóta van ez a jelenség hogy 1.5.1 patch van a játéknak még más játékkal nem próbáltam huzamosabb ideig festettem a 15.12 crimson drivert de még így nem lett próbálva meg annyi még hogy a játéknak indítákor a pioritását magasra kell állítani mert így használja rendesen a processzort
2015. dec. 21. 08:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Teszteltem a procit prime 95 el és hibázott most vissza vettem a profit 4.5 ghz re és a feszt is egy kicsit most 45 perc után se hibázott közben aids 64 csináltam közben vga stressz testet és semmi hiba nem volt cpu 55 fok vga 63 fokon volt
2015. dec. 21. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!