Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » össze kellene állítani egy...

össze kellene állítani egy nagyon-nagyon olcsó vga-proc, -alaplap hármast, szerintem manapság ennyibe kerül egy 3-4 évvel ezelőtt vásárolt alkatrész ára, és ebben a körben kellene mozogni, miket ajánlotok?

Figyelt kérdés

-kb. 20k legyen max. 25k

-ha lehet szegeden beszerezhető

-bontós cucc sem probléma

-Tényleg csak az olcsóság a lényeg mert rövid távra és egy bizonyos célnak kell megfelelnie.


2010. márc. 23. 22:19
 1/6 A kérdező kommentje:
összesen 20-25k
2010. márc. 23. 22:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a cél?
2010. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egy kissrácnak (6-7 éves) kellene a számítógép játszani, neki még nem fontosak a legújabb játékok. úgy gondoltam ennyiből ki lehet hozni egy olyan összeállítást amin a 3-4 évvel ezelőtti játékok zökkenőmentesen működnek.
2010. márc. 24. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
NVidia GeForce 8600GT, AMD Athlon64 proci+lap
2010. márc. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bocsi alaplapot nem tudnál ajánlani, sajnos én nem nagyon értek hozzá.
2010. márc. 25. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Alaplapokból elég széles a kínálat, ezért konkrét lapot nem írnák. Arra kell figyelni, hogy mivel az általam ajánlott olcsó AMD Athlon64-ek AM2-es foglalatúak, az alaplap is AM2-es legyen, és legyen rajta PCI-e x16 csatlakozó a videokártyának.
2010. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!