Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Irodai számítógépbe ajánlanáto...

Irodai számítógépbe ajánlanátok egy jó processzort?

Figyelt kérdés
Egy kb. 10 éves Celeron kerül lecserélésre. Windows 10 64 bites operációs rendszer lesz a gépeken, ehhez kellene egy új processzor ami simán elbírjaezt a rendszert.
2016. jan. 3. 12:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Irodán belüli adminisztratív dolgok. Rengeteg office, rengeteg internet, e-mail.. Semmi különleges szoftver nem fut rajta, az egyetlen kitétel, hogy Windows 10 lesz a gépeken, és a monitorok full HD-sek. Néha egy-egy film is becsúszik.. Tehát semmi igazán komoly.
2016. jan. 3. 13:27
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ide elég a Pentium. Persze lehet i5-öt is venni, de feleslegesen erős, maximum annyi előnye van, hogy tovább marad használható erősségű, mint a Pentium.

G.

2016. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ezért is kérdeztem, mert az i3-nál is kicsit ilyen "rábeszélést" éreztem a dologban...
2016. jan. 3. 13:39
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint nem javaslom az i3-at, nem igazán jó az ár/érték aránya.

G.

2016. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű irodai használatra felesleges, főleg az 50-60 rugós i5. Persze kérdés mennyire hc szinten lenne nyúzva. Az informatikus ismerősök meg a saját területükön szakik, de nem jelenti azt, hogy mindenben pengék...
2016. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Neki személy szerint számtech boltja van... Ezért gondoltam, h felteszem itt a kérdést, gyanús volt , h 4050 ezer egy proci egy alapgépbe...
2016. jan. 3. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!