Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopon megírom a lemezt...

A laptopon megírom a lemezt (többféle program van feltéve, többet is kipróbáltam, a dvd-k is jók), kiírja, hogy kész, de betéve a dvd-lejátszóba (ami korábban megírt avi fájlokat simán lejátszik) és a laptopon sem jelenít meg semmit?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a dvd-író döglött be?
2016. jan. 5. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt írom, nem akarok bunkó lenni se, de


És mi a kérdés?


Tényleg segíteni szeretnék, de ahhoz tudnom kell a kérdést is :)

2016. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítő szándékot, tényleg furán néz ki a kérdésem.

Szóval, a lényeg, hogy vajon mi okozhatja ezt a problémát?

Korábban már akadozott a dvd-írás, de egy-egy db-ot azért megcsinált (vagy a beépített win 7 -es dvd-készítővel vagy más telepített író programmal), azt hittem, a dvd-csomag a hibás. Most vettem más márkát, újak, jó helyről, és megint csak látszik a sáv a lemezen, dolgozik a gép (ahogy én meg tudom ítélni), és mégis, sem asztali dvd-lejátszón (ami egyébként mindent visz), sem a laptopon nem lehet lejátszani. Azt írja ki, hogy tegyek be üres dvd-t, közben megnyitva üresnek mutatja.

2016. jan. 5. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát (amikor bent van egy lemez, amire kiírtál valamit) ha rákattintasz 2x windows intézőben a DVD meghajtóra, akkor kiírja, hogy helyezz be lemezt? Mert ebben az esetben nemes egyszerűséggel olvashatatlanná tette a lemezt. Ha viszont megnyitja, de nincs rajta semmilyen fájl, akkor az a jobbik eset.

Hát... driverek.

Laptopnál tényleg sokat számítanak, még az ilyen apróságok is, mint a DVD meghajtó drivere.

Vagy lehet, hogy simán csak sérült maga a meghahajtó fizikailag, vagy poros az író/olvasófej.

...más nem jut eszembe :/

2016. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!