Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a lap...

Mi a véleményetek erről a lap top rol. Esetleg, jobb hasonló áron?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 15. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem jól összerakott notebook. i7-es processzor, de mindössze egy multimédiás GPU... Nem lenne képes a GPU kihajtani az i7-et... + drága az üzlet.


Inkább:

[link]


Erősebb benne a GPU.


Ennyivel:

[link]

2016. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

205 ezerért már lehetne fullHD.


És a GT940M-nek sincs benne értelme,felesleges 3D-s teljesítmény egy notebooknak.

2016. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg még ez. Ugyanaz a hardver, de nem 1920 x 1080, csak 1600 x 900. A videó-kártyához inkább ez a maximális felbontás ajánlott. Kapsz hozzá egeret is.


[link]

2016. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. ha nem baj akkor benyomok meg 1 linket és kérnék erről is véleményt :


[link]

2016. jan. 16. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Munkára, pl.: videó-szerkesztés, táblázat-adatbázis kezelés, programozás - szánnád? Vagy mindössze szükséged van egy multimédiás eszközre?


A jelenlegi modell már összehangoltabb, a 840M-es GPU ki fogja szolgálni az 1366 x 768-as felbontást. Ha viszont munkára szánod és nem játékra, akkor 1600 x 900-as felbontással rendelkező készüléket javasolok.

2016. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Játékra szannam.
2016. jan. 16. 22:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha játékra szánod, akkor marad a következő modell:


[link]


HP és Dell sokkal drágább, holott hardveresen gyengébb. Miért? Mert főként üzleti és munkára építenek notebookokat. Az utolsóban például volt egy 840M-es videó-kártya. Nézd meg mennyivel gyengébb lenne a GTX950M-nél.


[link]


Reason to consider részt ajánlom figyelmedbe. Ha azt választod, amit linkeltem (Asus), akkor akár a mai játékokkal is játszhatsz, ellenben a 840M nem fogja bírni. Hidd el, nem szeretnéd, hogy az első adandó játék esetében már azon kelljen stresszelned magad, hogy melyik grafikai beállítást vegyem le. Én mindössze jót akarok. Nekem anno és most se lenne ekkora összegem, pedig szeretnék végre egy GTX-es kártyával felszerelt notebookot.

2016. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vegyem le* = vedd le (túlságosan beleéltem magam)
2016. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!