Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Cseréljem a procimat új...

Cseréljem a procimat új skylake-ra?

Figyelt kérdés

H97+i7 4790 van jelenleg a gépembe, érdemes cserélni i5 (K) vagy i7 skylake cpu-ra?

Később a támogatások nem a skylake javára fognak billeni?


2016. jan. 17. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem maradhat a jelenlegi,szerintem inkább egy jobb VGA.
2016. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt én nem cserélném le, simán jó lesz még évekig. +1 a combossabb videokártyának!
2016. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
milyen tamogatas?...
2016. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek se értenek a géphez, csak vennének mindent ész nélkül. Nem arra vannak kitalálva ezek az éves szintű vérfrissítések hogy boldog boldogtalan lecserélje az előző ugyanolyan elnevezésű processzorát, hanem kicsit módosítottak a gyártásán, ezért más nevet kapott a mag, és minimálisan jobb lett, de nem annyival hogy indokolt legyen cserélni. Akkor kell hardvert cserélni amikor érzed hogy már valami nem stimmel, agymosásból fakadó hardvercseréből nem lehet jól kijönni.
2016. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"milyen tamogatas?..." paypal támogatás gondoltam.


Köszi a válaszokat akkor maradni fog.

2016. jan. 17. 20:56
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 Igazad van.Üdv,

Vérpistike

2016. jan. 17. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán Sandy Bridge-ről már van értelme Skylake-re váltani, annál újabb prociról csak akkor ha nem tud mit kezdeni az ember a sok feleseges pénzével.

Haswell-ről meg egyenesen baromság.

2016. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!