Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IPhone 6s vagy Samsung galaxy s6?

IPhone 6s vagy Samsung galaxy s6?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom... Most ezzel egy harcot indítok, de megkérdezem, mert ennyi pénz kiadásakor biztosra akarok menni. Szóval van egy alsókategóriás androidom, Sony Xperia SP, ami halálra laggolja magát, ezért újítanék egy olyan telefonra, ami évekig jól bírja, nem nagyon lassul, kapja a frissítéseket.Ezt a két telefont néztem ki magamnak. A fő szempont az lenne, hogyne akadozzon, amit aztmondanak hogy egyik se akad(meghát ennyiért ne is tegye), de most egy kicsit elvesztettem a bizalmamat a droidokban, de nem hasonlítom össze az enyémet ezekkel az "atomgépekkel".Képeket láttam, hogy a Samsung jobbakat csinál, de igazából az annyira nemzavar, ha feltöltök Face-re képeket úgyse azt fogom nézni, és ahogy láttam az iphoné se rossz. A rendszer mindegy, igazából az iOS-t preferálom kicsit, mert stail(és ezt tudom biztosra), de a csúcskategóriás droidokról nemtudok semmit se mondani, ezért kérem a véleményeteket,mert hallottam olyanokat is akik vettek egy Samsung galaxy s6-ot,és 2-szer befagyott 2 nap, laggolgat, esetleg nem jól működik, és még neten is olvastam ilyeneket, amik azért ennyi pénzért eléggé eltántorítóak. Szóval NEM harcot kezdeményezek, csak biztosra megyek. Előre s köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 26. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

iphone 6s:

gyenge hardver

stabil rendszer

drága

samsung proci van benne!

(almás samsung)

galaxy s6:

instabil rendszer

bővíthető háttértár


Az a baj hogy az iphone jó lenne 52k-ért!Csak a márkát fizeted meg,tudásilag egy kalap sz*r!De ha már egy jó telefon kell akkor iphone 6s!

(Én személy szerint,nem vennék ennyiért telefont,inkább számítógépet,vagy jogsira költeném!)

2016. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogsim már van, és számítógépem is ! :) Már csak ez hiányzik, köszönöm a választ ment a pacsi.
2016. jan. 26. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem S6-om van, nem akad kicsit sem. Nagyon ritkán néha megakad a menü, de akkor is szinte észrevehetetlen, ennyit megengedhet magának. Az igaz, hogy az iPhone rendszere kicsit stabilabb, de nekem fontosabb volt az Android szabadsága, és ki nem bírnám, hogy szinte csak más almás eszközzel tud kommunikálni, meg még az is egy külön ceremónia, hogy zenét tudj rá másolni. Emiatt inkább az S6-ot választottam.
2016. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

#1

Látszik, hogy egyik telefon sem volt még a kezedben. Az S6 nem bővíthető memóriájú, de az a 32 giga bőven elég, nekem sosem fog betelni. Az, hogy instabil a rendszer, az baromi nagy hülyeség, az S6-on van az egyik legjobb TouchWiz.

Az iPhone tényleg kicsit túl van árazva, és több pénzért kevesebb tárhelyet is kapsz. Ettől függetlenül az is jó telefon.

2016. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Mekem 6s-em van és nagyon megvagyok vele elégedve. Amire én használom arra tökéletes. Nem fagy le vagy ha igen az sem tart tovább pár másodpercnél. Valóban túl van árazva ,de hát ez van. Én ettől fuggetlenul nem bántam meg.:)
2016. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
66%
Iphone 6S. Stabil,és gyors... Viszont az sem mindegy,hogy még 3-4 évig támogatott lesz amíg a samsung max 1-2 évig! :)
2016. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Jönnek rá frissítések 3-4 év múlva is, de azok már csak arra jók, hogy lassítsák a telefont. A régebbi iPhoneokat az új iOS használhatatlanná teszi. Ugyanez van a macekkel is. Ismerősöm 400 ezerért vett egy apple laptopot, ma már nem használja, olyan szinten tönkretette a gépet az új osX, és persze újratelepíteni nem tudja.
2016. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!