Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rózsaszín a monitor, a video-k...

Rózsaszín a monitor, a video-kártya is lehet a hibás?

Figyelt kérdés

Szóval, a monitor képe rózsaszín, de csak, amit a gép küld, tehát például a monitor beállításai színhűek(a beállítás panel) sok fórumot olvastam, de mindenhol mást mondanak, van ahol a kábel, van ahol a video-kártya, máshol a monitor belsejében van érintkzési hiba.


A gép és a kábel is új.

Nvidia GTX-960 videokártya.



2016. febr. 5. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mozgasd meg egy kicsit a kábelét ami csatlakozik a gépedbe.. Nézegesd közbe. Nekem volt ilyen problémám, meg volt törve kicsit a kábel. :)
2016. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dugj rá másik gépet. Többféle kábellel, több vga kimenetet is próbálj, ha a monitorodon van csatlakozó. Dugj más monitort a gépedre. Csak keresztbe csereberével tudod kiszűrni, hogy mi okozza!
2016. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nálam is dettó ugyanez volt.


A HDMI kábel nem csatlakozott rendesen.

2016. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig még bizonyos idő elteltével, bekapcsolás után visszaállt, meg ha mozgattam a monitort, akkor is pillanatokra visszaállt rendesre, de most mozgathatok mindent, semmi sem történik.
2016. febr. 5. 20:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Épp ki akartam hüzni a kábelt a gépből, hogy megnézzem a másik géppel, erre hirtelen visszaállt a kép :-)
2016. febr. 5. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Jártam már így, bár azt a monitort amúgy is lecseréltem addigra mire előjött a hiba, abban haldoklott az egyik kondi.. megnem mondom melyik és milyen, nagy bumszli fekete volt, annak a cseréjével megoldódott a probléma.
2016. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
látod mondtam. Nekem is ugyanez volt.
2016. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!