Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkrement az asztali gép...

Tönkrement az asztali gép 160000 forintos alaplapja hol foglalkoznak asztali gépek alaplapjainak a javításával komolyabban vagy magasabb színvonalon Budapesten? Sajnos csak laptop alaplapok javításával kapcsolatban találhatók hirdetések.

Figyelt kérdés

Legvalószínűbb, hogy a SATA vezérlőrendszer hibásodott meg, bár tápegység hibája is lehet. 28000 forintos, 750 wattos moduláris Chieftec tápegységről van szó.

Előre is köszönet bármilyen hasznos tippért.



2016. febr. 6. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Garanciális még az a lap?
2016. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mennyi idő garancia volt rá, meg érvényes-e még? Ahol vetted ott már rákérdeztél, hogy foglalkoznak e javítással, mégha le is járt a garancia? (általában szoktak). Amúgy a legtöbb Pc-s boltban elvileg utánanéznek, elküldik szervizbe, hogy mi a hiba, javítható e.
2016. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sztem igen.


Küldd vissza a cégnek, mert mások nem foglalkoznak vele.


Nekem is ez volt a bajom. Hogy pestről rendeltem vidékre a gépem, behalt az alaplap, mondták, hogy ők nem javíthatják, mert még garis. Vettem bele egy újat helyben, a régit meg visszaküldöm.

2016. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nem garanciális sajnos. :( ipon. Ott nem viszik túlzásba az alaplapjavítást. Várom a további szervíz ajánlásokat...
2016. febr. 6. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!