Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma felraktam a windows 7-et...

Ma felraktam a windows 7-et de alapjáraton a ram 90%-on megy ami nem normális, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Win 10-ről raktam át 7-re (64bit)4gb ramom van de alapjáraton a windows 7 megeszi a 90%-át.Felraktam egy régebbi Nvidia drivert akkor helyreált de a gép használata után fél órával újra elkezdi használni és nem tudok semmit csinálni.

Vagyis egyik nvidia driverrel nem jó, másikkal csak fél óráig kb.

UI: eddig win 10-en hiba nem volt de jobban szeretem a 7-et biztos van rá megoldás.

Köszöntem.



2016. febr. 6. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
tálca->feladatkezelő->folyamatok->összesfolyamat-> és rendezd memória szerint, és írd meg hogy melyik az a file ami annyit eszik, és hogy az a szám mennyi, ha az svchost.exe akkor egy idő után normális lesz
2016. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
semmi sem. explorer exe de kb a különbség 100 a többitől.
2016. febr. 7. 00:51
 3/5 anonim ***** válasza:
2 db ram van? nem lehet hogy az egyikek nem érzékeli?
2016. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha nem érzékelné csipogna vagy akkor látnám,hogy 4 helyett 2-őt ír vagy a bf4 nem is indulni de nem baj újraraktam és már nincs gond.
2016. febr. 7. 18:22
 5/5 lacee02 válasza:

Próbáld meg.: futtatás->beírod:services.msc->megkeresed a windows update-et->jobb klikk->leállítás->jobb klikk

->indítás típusa: kiválasztod hogy letiltva. Mióta kint van a win10, azóta szar a win update. Írj majd hogy sikerült-e.

2016. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!