Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gigabyte tényleg nem annyira...

A gigabyte tényleg nem annyira jó VGA gyártó?

Figyelt kérdés
sokan mondják hogy nem jók a gigabyteok és kevésbés is ajánlják őket .Tényleg ennyire rosszak lennének vagy miért nem ajánlja SZINTE senki?

2016. febr. 7. 14:51
1 2
 1/12 Komplikato ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés, én amíg boltban dolgoztam szinte mindegyik ajánlott gyártótól láttam bűn rossz szériákat (MSI, Sapphire, AsusTek, stb.) még sem állítanám azt, hogy rosszak. Általában alap hűtésű verziók egyikből sem combosak, extra hűtéssel meg szvsz egyikkel sincs semmi baj.
2016. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vele úgy baj, de van nála jobb is, ezért gondolom inkább azokat ajánlják.


Pl. Asus strixet sem ajánlják, de az is használható kártya


Viszont ott van mondjuk az MSI, AMD-nél a Sapphire ami a legjobb kártyákat gyártja, szóval inkább azt mondják.

2016. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De azért az is figyelembe kell venni hogy a gigabyte elég olcsó . de ennek ellenére is inkább minden mást ajánlanak .Múltkor pl. nekem palitot ajánlottak a gigabyte helyett.Nem tudom ezért merült fel bennem ez a kérdés "hogy rosszak lennének-e a Gigabyteok"
2016. febr. 7. 14:56
 4/12 MGéza ***** válasza:

Iitt egy cikk, szervizes tapasztalatok. Konkrétan egy kártyát említ, a hűtését szidja leginkább, de ahogy leszűröm, nem először találkoztak ilyen gigabyte betegséggel:

[link]

Mondjuk ettől még lehet, hogy csak ezek sikerültek kimondottan rosszul, de ha megnézed, a gigabyte kártyák azonos kártyákon belül az alsó szegmensbe vannak árazva, csak sejtem, lehet valami összefüggés.

2016. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hm elég rossz véleménnyel van a cikk a kártyáról (szó szerint lehúzza) De biztos van valami igazság alap de hogy 10/10 hibás legyen az kicsit fura :/
2016. febr. 7. 15:03
 6/12 anonim ***** válasza:

Ui:


Nekem 270x VAPOR-X-es kártyám halt meg artifact-tal. Sapphire termék volt.

2016. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

radium a sajat keszitesu gepeiben meghibasodotakrol ir, tapegysegen nagyon sporolnak még napjainkban is ahogy a legtobb eloreosszerako, es gephazon is altalaban szinten


vagyis egy rossztapellatasu es rosszszelozesu rendszerben nem csoda hogy nagyobb a hibaarany


mivel gigabyte azert olcsobb mivel sporol a hutesen is es lehetseges ezalapjan az iras alapjan hogy a kartya lapkajan a vga tapellatasert felelos reszeken is sporol elsosorban


vagyis

2016. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

" várt és más kezekben, mint például a Saphire, vagy az XFX"


cikkben


tetszik hogy Saphire nek nevezik...


kijavithatak volna mar


" . A GigaByte-os kártyákat, ugyanilyen kóddal ellátott, de más kiadótól származó kártyákra cseréltük, amik azóta is hibátlan teljesítménnyel hálálják meg a cserét."


ez alatt mit kell erteni? ugyanilyen kod? ugyanilyen gpu t?


jo lenne erre egy "kontrol "cikk" mas szerviztol

hogy pl. naluk is ezekel voltak ilyen gondok


aztan nem lehet tudni, szallitaskor is sokminden tortenhet

2016. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tehát nem feltétlenül rosszak a Gigabyteok .
2016. febr. 7. 15:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A teszteken jellemzően lemaradnak a riválisaitól, relative gyenge hűtést csinálnak. Ez akkor szokott problémát okozni, amikor a celeb a videokártyán kívül mindent lespórol, hogy biztos megsüljön a kártya (tehát mindig).
2016. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!