Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Razer...

Mi a véleményetek a Razer Kraken USB 7.1 fejhallgatóról?

Figyelt kérdés
Jövőhéten veszem meg,soha nem volt még Razer termékem,de mindíg is szerettem volna így most a fejes vásárlásnál erre esett a választásom.Írjatok néhány véleményt,tapasztalatot...

2016. febr. 7. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Jól fontold meg, hogy tényleg USB-s kell-e, nem akarod-e néha telefonhoz is használni vagy bármi máshoz amin nincs USB.


Amúgy nagyon jó füles, én barátomnál próbáltam ki ugyan ezt a típust és nagyon szépen szól, szép a magas és a mély is benne, a középhangok géjmelésre pont jók, a hangszigetelése nagyon jó, puha tehát nem fog fájni a füled tőle.

2016. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válszod,egyébként csak géphez használom majd ezért döntöttem az USB-s mellett na meg hát ez a legolcsóbb Razer füles :)
2016. febr. 7. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:

"legolcsóbb Razer"

a márka miatt csak az vesz fülest aki kicsit sem ért hozzá:D

2016. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tizenéveseknek való bazári hulladék.
2016. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A legolcsóbb alatt azt értettem,hogy nekem fölösleges lenne a Pro változat ami jack-es mert úgy is csak géphez fogom használni,mindíg is ki szerettem volna próbálni egy Razer terméket főleg fejhallgatót,nálam ez a legolcsóbb változat jöhet csak szóba jelenleg,nem vagyok úgy eleresztve,hogy 20k fölött vegyek headsetet.

Utolsó válaszolónak pedig: Ezt a hozzászólást kb 3 helyen olvastam ebben a témában így ,hogy már negyedjére is odahányod ezt valahova kérlek fejtsd már ki miért ez a véleményed...

2016. febr. 8. 11:04
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: Sajna dolgozni kell mennem, úgyhogy engedelmeddel egy régebbi kommentemet másolnám ide:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

Nem rettenetes a Kraken, ha valaki a hatalmas basszusokat szereti és elsősorban játékra használja. De ennyi pénzért szinte csak jobbat lehet venni.

2016. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszod,elgondolkodtató amiket írtál, valószínűleg jobban értesz hozzá mint pl én, igazság szerint engem a kíváncsiság az ami hajt a Razer felé és nem azért mert a 16-18 éves youtubereken látom mivel én ilyen embereket nem követek. Egyszerűen csak személyes tapasztalatot akarok szerezni egy Razer fejesről,remélem meg fog nekem felelni,főleg zenehallgatásra kell meg néha játszani.
2016. febr. 8. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy úgy szar ahogy van. A 7.1-es füles, mint dolog, parasztvakítás. Sztereóval ugyanolyan térhatást tudsz elérni, mint a 7.1-el (sőt, jobbat, mivel így most egy csomó szar membrán van a füleid körül 2 minőségi helyett).


Anyagminősége kacat, a "gamer" és a "razer" szócskákra dobod ki a pénzed. 16 000Ft környékén már egész normális RENDES füleseket tudsz venni, mikrofonnak meg ált. a legolcsóbb 1000Ft-os is megfelel, úgyis kb. ugyanolyan minőségű mint a Razer-é.


Felejtsd el ezt a sok "gamer" szart, vegyél rendes fejhallgatót, ahol nem azt fizeted meg, hogy szép színes, meg 16 millió színben világít, amit úgysem látsz, hanem a hangminőséget.


[link]


Tessék, ezzel a fülessel fényévekkel jobban járnál. De ajánlott még körülnézni az Audio-Technica, az AKG háza táján is, hasonlóan jó füleseket gyártanak.


A Razer, Asus, Steelseries meg a többi "gamer" fülest meg kerüld el, kacat az összes (A HyperX Cloud II-t kivéve, mert az igazából egy rendes fejhallgató, egy mikrofonnal, átnevezve)

2016. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!