Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol érdemes alaplapot venni?

Hol érdemes alaplapot venni?

Figyelt kérdés
Falun lakom és tőlem messze vannak az üzletek szóval a netes vásárlás lenne a legjobb. Csak volt nem egyszer hogy használt dolgot küldtek ki tehát nem volt az alaplap a zacskóba lezárva meg össze volt fogdosva.

2016. febr. 25. 08:20
 1/10 Molyolo ***** válasza:

Én itt szoktam a legtöbbször.

[link]

De vásároltam már ezeknél is gond nélkül.

[link]

[link]

2016. febr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pcx.hu , ipon.hu

Én mindig erről a 2 weboldalról rendelek , semmi probléma nem adódott egyiknél sem.

2016. febr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 HUN_Sector ***** válasza:

aqua.hu

pcx.hu

Illetve megbízható az edigital is, de átkozott drága.

2016. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 T/Z ***** válasza:
Ipon, Aqua, PCX
2016. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nos megvettem de mivel egy két üzletet ismertem az ajánlások közül úgy döntöttem az RBX-nél veszem meg. Nos piszkosul rápacsáltm mert egy lestrapált össze vissza fogdosott alaplapot küldtek ki, talán még működni sem működött, és már "új szaga" sem volt. (ilyen állapotban hogy is lehetett volna). Azonnal vissza is küldtem! Jelenleg ott tartok hogy a hétfőt várom hogy írnak vagy telefonálnak, minden szükségeset elintéztem az elállással kapcsolatban, így részemről baj nem lehet. Az rbx-ek messziről kerüljétek!
2016. márc. 5. 17:21
 6/10 HUN_Sector ***** válasza:
RBX-et senki sem ajánlott. Mi PCX-et írtunk.
2016. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tévesztettem hanem szándékosan az rbx-nél vettem. Iponról baromi sok rosszat olvastam. pc 2x küldött érték csökkentettet de nem szólt róla. Aqva pedig sogor által ismert, túl sokáig ülnek a garancián, ha az szükséges.
2016. márc. 7. 06:47
 8/10 HUN_Sector ***** válasza:

Én gyakorta vásárolok az aqua-nál. Elmondom, hogy pl. miért tart sokáig az ügyintézés. Van egy alaplapod, legyen mondjuk Gigabyte. Nincs magyar szervízhálózata, ezért ki kell küldeni Hollandiába.

Lássuk akkor...


Elmegy 1 hét azzal, hogy beérkezik a központba a visszaküldött hibás termék. Újabb 1 hét, amíg kipostázzák nyugatra a gyártónak. Ő is elszöszmötöl egy hetet vele, ha házon belül javítható és nem kell Kínába küldenie. Aztán ugyanez visszafele is eljátszódik.


Ez nem bármelyik hazai cég hibája, ez így működik.

2016. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Okés, nem vitatom. Most az RB-nél várom majd a pénzem hogy küldjék vissza, azt mondták semmi gond vissza veszik. Csak kizárólag dpd-vel vesznek vissza mpl-el nem, ezt megszívtam a figyelmetlenségem miatt, vissza is pattintották. Az a vicc hogy az üzlet még ragaszkodott hozzá hogy originál terméket küldött ki, ami le volt zárva. Na mindegy csak adja vissza a pénzem ne kelljen tovább lépnem.
2016. márc. 8. 15:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Elálltam a terméktől és vissza utalják a pénzem, nagyon örülök persze neki, kötekedés nem volt de nem tájékoztattak rendesen az elállás után. se ők se a DPD nem küldött ki értesítőt hogy jön a futár, nekem kellett előzőleg telefonon megkérdeznem hogy akkor mi lesz, ott mondták hogy másnap futár jön. Csak DPD-vel lehet visszaküldeni csomagot amit tőlük kell rendelni!!
2016. márc. 11. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!