Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyen szünetmentes tápot...

Ilyen szünetmentes tápot tudnátok nekem ajánlani ehhez a konfigurációhoz?

Figyelt kérdés

AMD FX-8350 Black Edition

Gigabyte GA-970A-DS3P

G.Skill RipjawsX 8GB (2x4GB) DDR3 PC3-14900 1866MHz Dual Channel Kit

Corsair CX750M 80PLUS Bronze

1TB Western Digital WD1003FZEX Black

Cooler Master Hyper TX3 EVO

MSI Radeon R9 290 Gaming Edition

Monitor Philips 243V5L


Olyan 60 fontot tudok rászánni. (Angolban vagyok) A válaszokat előre is köszönöm!



2016. febr. 27. 21:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést, az (M)ilyen* lett volna.
2016. febr. 27. 21:33
 2/2 anonim válasza:

Márkában mindenképpen az APC-t ajánlom. Itt egy modell, egy kcsit meghaladta a 60 fontot. [link] Ezt néztem, de ehhez a konfigurációhoz szerintem ő lenne a legjobb: [link] Erre meg szerintem nem tudsz beruházni.

Gondosan kell szünetmenteset választani. Én például ráfáztam, mert vettem egy 20.000 ftos APC-t a gépehez (a gép 400W-ot evett, a szünetmentes csak 380W volt, ezért leállt magától). De mondjuk így lett szünetmentesem a hűtőhöz. Aztán végül vettem meg a 800W-os pajtást a házi "szerverszobámhoz". Nem tudom nálatok mennyi áramkimaradás van, de nálunk elég sok, ezért választottam nagyobbat (játékszervergép+ Rasberry Pi+Qnap NAS -2db 160 gb HDD-modemek, meg még ilyen kis cuccok nekem ha áramszünet van bírják kb 40 percig.) A másik fontos az, hogy milyen gyakori az áramkimaradás. Például, ha nálatok naponta 2X van 1 perces áramszünet, akkor evvel éppen hogy kihúzod. Nálunk naponta van összesen kb 10 perc áramszünet, ezért léyneg, hogy minél hamarabb újra tudja az akksikat tölteni.

Remélem segítettem, ha kérdésen lenne, írj nyugodtan

2016. márc. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!