Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Macbook pro 2012-re paragonnal...

Macbook pro 2012-re paragonnal alakitottam át 60 giga particiot ntfs-re hogy fel tudjam rakni a win 10-et. Lehet baj belöle hogy csináltam winnek egy meghajtot, és hogy két op rendszer van a macen?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen fut.


hogy fel tudjam rakni a win 10-et és külön meghajtón van, inditásnál nyomok alt-ot és ott választhatok hogy osx vagy win induljon. Lehet baj belöle hogy csináltam winnek egy meghajtot?



2016. márc. 6. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz te Macbook-ra Windows-t?Az OSX az bőven jó mindenre a játékon kívül de ha jól tudom arra meg van Steam.A Windows tönkre fogja tenni a Boot-ot így nem fogsz tudni belépni az OSX-be.
2016. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sok embernek van mindkettő a gépén. Hogy miért, mert szükségem van rá. A kérdésem a gyakorlottakhoz, és informatikusokhoz irányult.
2016. márc. 6. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok informatikus de ha külön csináltál partíciót a Windows-nak és az OSX-nek akkor nem lesz semmi probléma.
2016. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ezt irtam le a kérdésemben is, hogy 60 gigát adtam 500 ból a winnek, és marad 440 az osx-nek. Tehát külön csináltam neki egy programmal.


A virtualdubos megoldásra gondoltál nem, hogy az árt neki?

2016. márc. 6. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!