Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?!

Milyen laptopot vegyek?!

Figyelt kérdés

Üdv!


Az alábbi gépet néztem ki, és a napokba tervezem a megvásárlását, de gondoltam előtte írok ide is!


[link]


ár-érték arányban nem találtam jobbat, a videókártyája elég erősnek tűnik, a proci és a 8giga ram is megfelel.


mindenféle ötletet, tanácsot elfogadok, akinek gondolata van, ne tartsa magában! Előre is köszi



2016. márc. 17. 12:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

a másik lehetséges befutó:

[link]

2016. márc. 17. 12:51
 2/15 anonim ***** válasza:

Első kérdésem:

van-e neked már laptopod?

Második kérdésem:

szükséged van-e új laptopra?

Harmadik kérdésem:

mennyire cipelnéd?

2016. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 BM-Striker ***** válasza:

Egyik sem jó.


Hiába az erős hardver, ha rossz minőségű a gép, és 4 a magos i7-et nem hűti le rendesen.


K501LX jó ebben az árban.

2016. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
munkám miatt kell a laptop, illetve van most is, de csereérett. elég sokat hordozom, de a súly nem lesz gond. és igen, mindenképp új kell :)
2016. márc. 17. 16:17
 5/15 A kérdező kommentje:
megnéztem, gondolod egy i5-ös jobb lenne? elsősorban játékra használom, de nagyjából ez az árkategória elérhető. amit te küldtél, durván 40ezerrel olcsóbb. miért gondolod hogy jobb lenne? előre is köszi
2016. márc. 17. 16:19
 6/15 A kérdező kommentje:
adott esetben, egy jobb minosegu laptop-hutovel orvosolhato-e a problema...?
2016. márc. 17. 16:25
 7/15 anonim ***** válasza:

Oké - akkor az a kérdés, hogy mire használod? Mire kellene?

Mert az is más, ha elsősorban OS virtualizációra, akkor 16 GB RAM alá ne menj, de az is más, ha videóvágásra, vagy egyszerűen újságírói/utazó Office feladatra. Ezek csak pár példák, mert itt az érvényesül, hogy maximum mennyit áldozol rá (amire az esetek többségében mindig az jön, hogy még rakj hozzá) és mit szeretnél még.

Ha még sokat utazol nem árt mellé egy phablet/tablet, de az megtolja a keretet.

2016. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
fentebb írtam, hogy elsősorban játékokra
2016. márc. 17. 16:58
 9/15 BM-Striker ***** válasza:

#5


Az i7 nem lenne jobb a a gyakorlatban, mint az az i5, a thermal throttling miatt. Ez gép kevés ahhoz, hogy jó le tudjon hűteni egy 4 magos processzort, hűtőpad meg semmit sem ér. Notebook-ból jobb egy gyengébb jobb minőségű gép, ami megbízhatón teljesít, mint egy olyan ami nem tuja asz teljesítményt nyújtani folyamatosan, amit hardvere engedne.


És játékoknál GTX950m-nel GPU limites leszel, mind az i7-tel, mind az i5-tel.

2016. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 BM-Striker ***** válasza:

A K501LX fémházas, full-hd, és jó a hűtése. Jó minőségérzetet ad, tovább bírja akkuval, nem hajlik nyomásra a billentyűzete.


2 magos i7-es verzió(hasonlóan erős,mint az i5-4200H) is van belőle egyébként.

[link]

2016. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!