Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 3 éve álló tönkrement...

Van egy 3 éve álló tönkrement Winchesterem. Ennyi idő után visszaállíthatóak az adatok?

Figyelt kérdés
Csapágy vagy motor probléma lehet, maga a lemez ép. Horribilis összeg egy adatmentés, de pótolhatatlan dolgok vannak rajta. Nemsokára meglesz rá a pénz. Valaki aki jobban ért hozzá mint én, tudna valamit saccolni ? Nagyon fontos dolgok vannak rajta számomra.

2016. márc. 19. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:

egy hdd-t ne keverjünk egy dvd-vel össze, itt nem vékony fóliára írsz, ami 5-6 év alatt elöregszik.


Kimenteni kimenthető, kérdés hol csinálják meg és mennyiért, mert ehhez külön felszerelés kell.

2016. márc. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pórbáld a Kürt.zrt-nél
2016. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*próbáld
2016. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 teelapo ***** válasza:

A 3 év állás (ha tiszta, száraz helyen volt) nem okoz gondot.

A Kürt a létező legdrágább,vagyis bárkit probálj, csak ne a Kürtöt. Ha gugliba beírok, hogy HDD adatmentés, sok találatot kapsz. Persze ez bizalmi dolog: ha odaadod valakinek, elbarmolhatja, és akkor elveszted a lehetőséget további próbálkozásokra. Azt, hogy biztosan visszaállítják, senki sem ígéri meg, csak "megpróbálják", aztán vagy sikerül, vagy nem.


Lehet tudni, hogy mi a gond a HDD-vel?

2016. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 teelapo ***** válasza:

Dugd rá egy gépre második vinyónak.

- Hallgasd meg (a füledet rászoríthatod a HDD-re), hogy felpörög-e.


- A BIOS-ban látszik?

- Ha a másik vinyóról feláll a windows, látszik-e ez a HDD a Vezérlőpult - Felügyeleti eszközök - Számítógép kezelés - Lemezkezelés pontban?

- Ha látszik, milyen partíciók vannak rajta?

2016. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 teelapo ***** válasza:

Illetve ezeket csak akkor csináld meg, ha nincs valami triviális ok:

- elázás,

- mechanikai sérülés

- égésnyom az elektronikán

- megrázod és belül zörög valami: leszakadt alkatrész kóvályog benne

2016. márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen halott a cucc semmi nem látja. nem pörög fel semmi hang nem jön belőle. Infós vagyok de ez a vinyó ez kicsit(nagyon) más szakterület mint ahol én mozgok, nem voltam biztos benne hogy mi a helyzet. Angliában élek itt azért jobb a fizu. Egy olyan céget néztem ki ami hasonló mint otthon a Kürt.
2016. márc. 21. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!