Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Sapphire r9 280x...

Van egy Sapphire r9 280x dual-x videókártyám az egyik ventilátora nem megy csak akkor ha körülbelül 85 százalékig felpörgetem segédprogival. Már több driverrel is próbálkoztam valaki tud erre megoldást?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak őgy van beállítva, hogy akkor pörögjön mind a 2, hogyha elér egy bizonyos terhelési szintet?
2016. márc. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is R9 280x-em van csak vapor-x és annak mindig mennek ventilátorai szerintem valami hiba lehet
2016. márc. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy hiba mert korábban ment mindkettő ráadásul pont az nem megy amelyik a grafikus mag felett van.
2016. márc. 23. 10:21
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:
Nekem is olyan típusom van, hasonló mérettel és nincs benne olyan funkció, ami leállítaná a ventilátorokat. Pedig díjaznám. Szóval van ott egy kis probléma. Milyen drivert használsz hozzá?
2016. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Heroport válasza:
Nekem r9 270x-em van és ugyan ez a problémám
2016. júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!