Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Átlagosan hány kg egy számítóg...

Átlagosan hány kg egy számítógép ház?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

4-5 csak a ház

telepakolva hddvel oddvel mindennel kb 10

2016. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon változó az ártól(anyag használat) és a mérettől függ
2016. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minél könnyebb, annál könnyebben rezonál. Az ilyen 4-5 kilós papírházak elég sz*r minőségűek, 8kg-tól felfele már jobbak ilyen szempontból, de egy komolyabb jó anyagú ház 15kg is meglehet.
2016. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a sajátomat nem nagyon számoltam de olyan 3KG lehet mert SFF kivitelű.De egy torony házas meg lehet 6-7 KG is.
2016. ápr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:

Kaptam egy komplett (használt) gépet pár éve - na az tele volt rakva jócskán - és annak ellenére, hogy fizikai munkát végeztem hónapról-hónapra (nem könnyűt), visszaejtettem a szék támlájára amin pihent. Azt hittem sikítok, mert nem volt olcsó új korában én meg be sem kapcsoltam és tönkretettem. 2009-es kiadású volt, úgyhogy alkatrészt sem tudtam volna pótolni. Volt benne 6 HDD, 1 DVD, 1 FDD, 1200 W táp meg a Thermaltake Armor I gépház, meg vízhűtés az alaplapban. Volt 40 Kg. Bekapcsoltam vagy 4-szer. Azóta is itt pihen, persze be tudtam hozni aztán.

[link]

[link]

Nem az átlag..

2016. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!